Ankerspiker - med teknisk godkjenning - tykkelse Ø 4 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Ankerspikerne er egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Med teknisk godkjenning
Teknisk informasjon
  • Egenskaper - med teknisk godkjenning
  • Mål C - 40 mm, 50 mm eller 60 mm
  • Materialtykkelse - Ø 4 mm
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Lengde
Type
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38243x211536
Utføring
Lengde40 mm
Typegalvanisert, klassifisering iht. DIN 1052 del 2
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 132,00
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211543
Utføring
Lengde50 mm
Typegalvanisert, klassifisering iht. DIN 1052 del 2
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 152,00
(NOK 0,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211550
Utføring
Lengde60 mm
Typegalvanisert, klassifisering iht. DIN 1052 del 2
Forpakningsenhet250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 167,00
(NOK 0,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211666
Utføring
Lengde40 mm
Typegalvanisert, klassifisering iht. DIN 1052 del 2
Forpakningsenhet250 (5 x 50, SB-pakket, på kort)
Produktsikkerhet
NOK 337,00
(NOK 1,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211673
Utføring
Lengde50 mm
Typegalvanisert, klassifisering iht. DIN 1052 del 2
Forpakningsenhet250 (5 x 50, SB-pakket, på kort)
Produktsikkerhet
NOK 357,00
(NOK 1,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211680
Utføring
Lengde60 mm
Typegalvanisert, klassifisering iht. DIN 1052 del 2
Forpakningsenhet500 (10 x 50 stk., SB-pakket, på kort)
Produktsikkerhet
NOK 747,00
(NOK 1,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380324
Utføring
Lengde50 mm
TypeRustfritt stål, nr. 1.4571
Forpakningsenhet250 (5 x 50, SB-pakket, på kort)
Produktsikkerhet
NOK 896,00
(NOK 3,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Ankerspiker, Ankerspiker, Anker-spiker, Anker-spiker, DIN 1052 del 2, DIN 1052, Ankerspiker Vormann, Ankerspiker Vormann, 071988000 Vormann, 071989000 Vormann, 071990000 Vormann, 075988000 Vormann, 075989000 Vormann, 075990000 Vormann, 075989000RF Vormann, Ankerspiker rustfritt stål, Ankerspiker rustfri, Vormann, Kamsøm, Rillespiker, Byggspiker