360°-ANSIKT
Apparatrulle - PP - Kapasitet 150 - 400kg -med plate - glidelager - med bremse - Polypropylenrulle - fra Torwegge
Bruksområde
- for flis, grov betong, ujevne gulv
- Originalt kvalitetsprodukt fra TORWEGGE
- Felg av polypropylen med glidelager
- Høy kjemisk resistens,
- lav rullemotstand
- Enkel å kjøre på glatte overflater
- Galvanisert stålblikkbolig
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Tettet med integrerte kuleavstandsholdere
- Hjuldiameter - 80 mm - 250 mm
- Hjulbredde - 30 mm - 60 mm
- Høyde - 103 mm - 290 mm
- Utligger - 36 mm - 66 mm
- Platestørrelse - 105 mm x 80 mm, 135 mm x 110 mm
- Hullstørrelse - 80 mm x 60 mm, 105 mm x 80 mm
- Skruehulldiameter - 9 mm, 11 mm
- Kapasitet - 150 kg - 400 kg
| fra NOK 140,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Wheel bredde
Kapasitet
Høyde
Benk topp
Perforering
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952910029951
Utføring
| Hjuldiameter | 80 mm |
| Wheel bredde | 30 mm |
| Kapasitet | 150 kg |
| Høyde | 103 mm |
| Benk topp | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952910029952
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Wheel bredde | 35 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
| Høyde | 125 mm |
| Benk topp | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952910029953
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Wheel bredde | 40 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
| Høyde | 155 mm |
| Benk topp | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952910029954
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Wheel bredde | 45 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
| Høyde | 188 mm |
| Benk topp | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952910029955
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Wheel bredde | 50 mm |
| Kapasitet | 350 kg |
| Høyde | 235 mm |
| Benk topp | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952910029956
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Wheel bredde | 60 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
| Høyde | 290 mm |
| Benk topp | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering