Avfallsposer - laget av polyetylen (PE)

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Avfallsposene egner seg til innsamling og avfallshåndtering i bedrifter, verksteder, lagre, kontorer og husholdninger.
  • Avhengig av utførelse kan de brukes til alt fra normale til tunge bruksområder.
Beskrivelse
  • Avfallsposene er laget av polyetylen (PE). Avfallshåndtering skal utføres i henhold til lokale og lovpålagte krav.
Teknisk informasjon
  • Laget av polyetylen (PE)
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Volum
Mål
Materiale
Farge
Rullelengde
Bruksområde
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 906111711005
Utføring
Volum300 L
Mål95 cm x 125 cm
MaterialeLD-PE, 100µm
Fargeblå
Rullelengde1 stk.
Bruksområdetunge bruksområder, passer i 210
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906111711004
Utføring
Volum20 L
Mål45 cm x 54 cm
MaterialeHD-PE, 7µm
Fargegjennomsiktig
Rullelengde50 stk.
Bruksområdesmå søppelbøtter
NOK 46,60
(NOK 0,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906111711007
Utføring
Volum70 L
Mål57 cm x 100 cm
MaterialeLD-PE, 40µm (Type 60)
Fargeblå
Rullelengde25 stk.
Bruksområdenormale bruksområder, stand
NOK 194,00
(NOK 7,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906111711008
Utføring
Volum120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 40µm (Type 60)
Fargeblå
Rullelengde25 stk.
Bruksområdenormale bruksområder, stan
NOK 183,00
(NOK 7,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906111711002
Utføring
Volum120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 40µm (Type 60)
Fargegul
Rullelengde25 stk.
Bruksområdenormale bruksområder, stan
NOK 257,00
(NOK 10,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906111711003
Utføring
Volum120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 40µm (Type 60)
Fargerød
Rullelengde25 stk.
Bruksområdenormale bruksområder, stand
NOK 172,00
(NOK 6,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906111711001
Utføring
Volum120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 50µm (Type 70)
Fargeblå
Rullelengde25 stk.
Bruksområdenormale bruksområder, med
NOK 243,00
(NOK 9,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906111711000
Utføring
Volum120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 70µm (Type 100)
Fargeblå
Rullelengde25 stk.
Bruksområdetunge bruksområder, ekstra
NOK 297,00
(NOK 11,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906111711006
Utføring
Volum30 L
Mål50 cm x 60 cm
MaterialeLD-PE, 12µm
Fargehvit
Rullelengde50 stk.
Bruksområdevanlige søppelbøtter, ekstra ste
NOK 83,50
(NOK 1,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avfallssekk, avfallssekker, avfallspose, søppelpose, søppelposer