Avfallssekk - LDPE - volum 300 til 2500l - transparent - pris per forpakning

Bruksområde
  • Avfallssekkene er egnet for store volum, lett avfall som emballasjerester, isoporrester, folie og lignende.
Beskrivelse
  • Sekker med sidefolder er laget av polyetylen.
  • Avfallsposene har en stabil kvalitet.
Teknisk informasjon
  • Materiale - LDPE (myk polyetylen)
  • Farge - transparent
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Volum
Dimensjoner HxBxD
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 906100722604
Utføring
Volum240 l
Dimensjoner HxBxD650 x 550 x 1350 mm
VE100 stk
NOK 4.950,00
(NOK 61,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 4 uker
Artikkelnummer: 906100722605
Utføring
Volum600 l
Dimensjoner HxBxD800 x 500 x 1700 mm
VE100 stk
NOK 6.030,00
(NOK 60,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906100603391
Utføring
Volum2500 l
Dimensjoner HxBxD1250 x 850 x 2500 mm
VE40 stk
NOK 5.740,00
(NOK 143,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 906100722606
Utføring
Volum1000 l
Dimensjoner HxBxD800 x 500 x 2200 mm
VE80 stk
NOK 6.190,00
(NOK 77,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avfallssekk, restavfallssekk, avfallsekker, avfallssekk, pe-sekk, pe-pose, avfallspose