Band-It sløyfe - for bånd type 201 - rustfritt stål 1.4372 - bredde 6,4 til 19,1 mm - pakke med 100 stk. - pris per forpakning

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Band-It sløyfene for bånd type 201 er egnet for store belastninger, som for eksempel slangekoblinger og rørfester med store belastninger.
Beskrivelse
  • Band-it sløyfene har helt runde kanter og høy strekkfasthet.
  • Den unike utformingen av tanninngrepet sikrer maksimal holdekraft for klemmen.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Rustfritt stål 1.4372 (type 210)
  • For Band-It metallbånd - 6,4 til 19,1 mm
  • Forpakningsenhet - 100 stk.
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Bredde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 857711371000
Utføring
Bredde9,5 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 362,00
(NOK 3,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 857711371001
Utføring
Bredde12,7 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 467,00
(NOK 4,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 857711371002
Utføring
Bredde15,9 mm
VE100 stk.
NOK 653,00
(NOK 6,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 857711371003
Utføring
Bredde19,1 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 752,00
(NOK 7,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857711371004
Utføring
Bredde6,4 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 361,00
(NOK 3,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Denne artikel er tibehør til...
Vurderinger
totalt anmeldelser
5.0 fra 5.0 stjerner / 1 Kritikken
Bewertungsübersicht
5 stjerners
(1)
4 stjerners
(0)
3 stjerners
(0)
2 stjerners
(0)
1 stjerners
(0)
Mest positiv vurdering vs. kritisk gjennomgang
Hajo Quast
Beste kvalitet til en god pris
Kunde meninger
Hajo Quast
24.02.2012
Beste kvalitet til en god pris
søkeord: Bandit-IT, bandit, band it, band-it, sløyfe, sløyfer, metallsløyfe, metall, band-it klemmehode, band-i klemmehode, Bandimex, banditklemme, klemmebåndhoder, klemmebåndhode