Bjelkesko - Type A - sendzimirforsinket - med CE-merking - Pakning 10 stk - Pris per pakning

Bruksområde
  • Bjelkeskoen er egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Bjelkeskoen er i ett stykke.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
  • Overflate - sendzimirforsinket
  • Egenskaper - Type A, ett stykke, CE-merket i henhold til ETA-09/277
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Pakning - 10 stk
  • Pris per pakning
Gjennomføring (18)
avgrensning utvalg
Utførelse
Dimensjoner (B x C)
Antall hull
DIBT
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38243x210553
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)40 x 100 mm
Antall hull22/4
DIBT-
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 243,00
(NOK 24,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211338
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)45 x 97 mm
Antall hull22/4
DIBT-
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 312,00
(NOK 31,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211574
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)45 x 137,5 mm
Antall hull26/4
DIBT-
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 513,00
(NOK 51,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210560
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)50 x 100 mm
Antall hull22/4
DIBT-
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 280,00
(NOK 28,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210577
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)60 x 100 mm
Antall hull22/4
DIBTZ-9.1-113
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 237,00
(NOK 23,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212410
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)64 x 98 mm
Antall hull22/4
DIBTZ-9.1-113
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 385,00
(NOK 38,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212525
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)64 x 138 mm
Antall hull28/8
DIBT-
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 516,00
(NOK 51,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212526
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)64 x 158 mm
Antall hull26/6
DIBT-
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 586,00
(NOK 58,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210584
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)70 x 120 mm
Antall hull26/4
DIBTZ-9.1-113
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 273,00
(NOK 27,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x212540
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)76 x 152 mm
Antall hull26/6
DIBT-
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 589,00
(NOK 58,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210591
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)80 x 120 mm
Antall hull26/4
DIBTZ-9.1-113
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 255,00
(NOK 25,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210607
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)100 x 140 mm
Antall hull26/6
DIBTZ-9.1-113
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 288,00
(NOK 28,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210614
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)120 x 160 mm
Antall hull36/6
DIBTZ-9.1-113
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 411,00
(NOK 41,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210621
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)140 x 180 mm
Antall hull40/6
DIBTZ-9.1-113
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 526,00
(NOK 52,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x210628
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)160 x 200 mm
Antall hull14/2
DIBTZ-9.1-113
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 737,00
(NOK 73,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38243x211925
Utføring
Utførelsesendzimirforsinket
Dimensjoner (B x C)90 x 88 mm
Antall hull14/2
DIBT-
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 351,00
(NOK 35,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380409
Utføring
UtførelseRustfritt stål V4A
Dimensjoner (B x C)60 x 100 mm
Antall hull22/4
DIBT-
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 1.580,00
(NOK 158,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38243x380164
Utføring
UtførelseRustfritt stål V4A
Dimensjoner (B x C)80 x 120 mm
Antall hull26/4
DIBTZ-9.1-113
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.030,00
(NOK 203,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Bjelkesko, Bjelkesko, Bjelkesko, Bjelkesko Vormann, Bjelkesko Type A, Bjelkesko CE, Bjelkesko forsinket, Bjelkesko sendzimirforzinking, Bjelkesko rustfritt stål V4A, Bjelkesko rustfri, Bjelkesko ett stykke, Bjelkesko ETA-09/0227, ETA-09/0227, Z-9.1-113, 070970000 Vormann, 070970097 Vormann, 070970137 Vormann, 070971000 Vormann, 070972000 Vormann, 070972095 Vormann, 070972138 Vormann, 070972158 Vormann, 070973000 Vormann, 070973152 Vormann, 070974000 Vormann, 070975000 Vormann, 070976000 Vormann, 070977000 Vormann, 070978000 Vormann, 070998000 Vormann, 070970106HP Vormann, 070972000RF Vormann, 070972095HP Vormann, 070972138HP Vormann, 070973152HP Vormann, 070974000RF Vormann, Vormann, Bjelkestøtte, Bjelkebærer, Bjelkeholder