Bolteanker FBN II - Lengde 50 til 320 mm - Pakningsstørrelse 10 til 100 stk. - Pris per stk.

Bruksområde
  • Bolteanker FBN II er egnet for rekkverk, kabelgater og konsoller innendørs.
Beskrivelse
  • fischer bolteanker FBN II er et stålanker for økonomisk innfesting i ikke-sprukket betong.
  • Takket være den lange gjengen er fischer bolteanker FBN II svært fleksibelt i bruk.
  • I tillegg til forhåndsmontering og gjennomstikksmontering er bolteankeret også egnet for avstandsmontering.
Teknisk informasjon
  • ETA-godkjenning - Ja
  • Pris per pakning
Gjennomføring (74)
avgrensning utvalg
Materiale
Bor-Ø/Borehullsdybde
Ankerlengde
Nyttelengde
Gjenge
Nøkkelvidde
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928850552600
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde6/45 mm
Ankerlengde50 mm
Nyttelengde5/-
GjengeM 6 x 12 mm
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 919,88
(NOK 9,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 83,88
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850552700
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde6/50 mm
Ankerlengde55 mm
Nyttelengde10/-
GjengeM 6 x 17 mm
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 947,38
(NOK 9,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 86,38
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850553200
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde6/50 mm
Ankerlengde55 mm
Nyttelengde10/-
GjengeM 6 x 17 mm
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.083,85
(NOK 30,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 323,85
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850552800
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde6/70 mm
Ankerlengde75 mm
Nyttelengde30/-
GjengeM 6 x 35 mm
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.100,37
(NOK 11,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 100,37
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850553500
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde6/70 mm
Ankerlengde75 mm
Nyttelengde30/-
GjengeM 6 x 35 mm
Nøkkelvidde10 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.319,25
(NOK 33,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 349,25
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800040662
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/61 mm
Ankerlengde66 mm
Nyttelengde5/15
GjengeM 8 x 34 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 501,74
(NOK 10,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 45,74
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800040664
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/66 mm
Ankerlengde71 mm
Nyttelengde10/20 mm
GjengeM 8 x 39 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 506,15
(NOK 10,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 46,15
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850755500
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde8/66 mm
Ankerlengde71 mm
Nyttelengde10/20 mm
GjengeM 8 x 39 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.932,63
(NOK 38,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 202,63
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850757500
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/66 mm
Ankerlengde71 mm
Nyttelengde10/20 mm
GjengeM 8 x 39 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.199,78
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 109,78
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800040669
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/76 mm
Ankerlengde81 mm
Nyttelengde20/30
GjengeM 8 x 49 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 576,51
(NOK 11,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 52,51
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800040700
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/86 mm
Ankerlengde91 mm
Nyttelengde30/40 mm
GjengeM 8 x 59 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 624,98
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 56,98
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850755600
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde8/86 mm
Ankerlengde91 mm
Nyttelengde30/40 mm
GjengeM 8 x 59 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.145,56
(NOK 42,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 225,56
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850757600
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/86 mm
Ankerlengde90 mm
Nyttelengde30/40 mm
GjengeM 8 x 59 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.397,54
(NOK 27,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 127,54
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800040771
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/106 mm
Ankerlengde111 mm
Nyttelengde50/60 mm
GjengeM 8 x 79 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 720,74
(NOK 14,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 65,74
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850755700
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde8/106 mm
Ankerlengde111 mm
Nyttelengde50/60 mm
GjengeM 8 x 79 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.592,63
(NOK 51,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 272,63
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850757700
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/106 mm
Ankerlengde111 mm
Nyttelengde50/60 mm
GjengeM 8 x 79 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.573,64
(NOK 31,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 143,64
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800040777
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/126 mm
Ankerlengde131 mm
Nyttelengde70/80 mm
GjengeM 8 x 99 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 328,93
(NOK 16,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 29,93
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850757800
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/126 mm
Ankerlengde131 mm
Nyttelengde70/80 mm
GjengeM 8 x 99 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 719,57
(NOK 35,98 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 65,57
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800040783
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde8/156 mm
Ankerlengde161 mm
Nyttelengde100/110
GjengeM 8 x 129 mm
Nøkkelvidde13 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 394,98
(NOK 19,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 35,98
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800040827
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/78 mm
Ankerlengde86 mm
Nyttelengde10/20
GjengeM 10 x 46 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 644,73
(NOK 12,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 58,73
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850755800
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde10/78 mm
Ankerlengde86 mm
Nyttelengde10/20 mm
GjengeM 10 x 46 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.234,66
(NOK 44,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 234,66
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850757900
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/78 mm
Ankerlengde86 mm
Nyttelengde10/20 mm
GjengeM 10 x 46 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.837,45
(NOK 36,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 167,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800040851
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/88 mm
Ankerlengde96 mm
Nyttelengde20/30 mm
GjengeM 10 x 56 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 708,58
(NOK 14,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 64,58
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850755900
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde10/88 mm
Ankerlengde96 mm
Nyttelengde20/30 mm
GjengeM 10 x 56 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.312,70
(NOK 46,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 242,70
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 92880040854
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/98 mm
Ankerlengde106 mm
Nyttelengde30/40 mm
GjengeM 10 x 66 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 764,65
(NOK 15,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 69,65
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850756000
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde10/98 mm
Ankerlengde106 mm
Nyttelengde30/40 mm
GjengeM 10 x 66 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.537,03
(NOK 50,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 267,03
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850758000
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/98 mm
Ankerlengde106 mm
Nyttelengde30/40 mm
Gjengem 10 x 66 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.936,47
(NOK 38,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 176,47
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800040855
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/118 mm
Ankerlengde126 mm
Nyttelengde50/60 mm
GjengeM 10 x 86 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 352,11
(NOK 17,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,11
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850756100
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde10/118 mm
Ankerlengde126 mm
Nyttelengde50/60 mm
GjengeM 10 x 86 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.263,25
(NOK 63,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 133,25
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850758200
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/118 mm
Ankerlengde126 mm
Nyttelengde50/60 mm
GjengeM 10 x 86 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 844,99
(NOK 42,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 76,99
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800040931
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/138 mm
Ankerlengde146 mm
Nyttelengde70/80 mm
GjengeM 10 x 106 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 432,43
(NOK 21,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 39,43
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800040943
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/168 mm
Ankerlengde176 mm
Nyttelengde100/110 mm
GjengeM 10 x 136 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 475,34
(NOK 23,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 43,34
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850756200
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde10/168 mm
Ankerlengde176 mm
Nyttelengde100/110 mm
GjengeM 10 x 136 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.821,64
(NOK 91,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 191,64
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850758300
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/168 mm
Ankerlengde176 mm
Nyttelengde100/110 mm
GjengeM 10 x 136 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 979,28
(NOK 48,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 89,28
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800040944
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/208 mm
Ankerlengde216 mm
Nyttelengde140/150 mm
GjengeM 10 x 176 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 616,11
(NOK 30,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 56,11
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800040945
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde10/228 mm
Ankerlengde236 mm
Nyttelengde160/170 mm
GjengeM 10 x 196 mm
Nøkkelvidde17 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 677,80
(NOK 33,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 61,80
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800040950
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/95 mm
Ankerlengde106 mm
Nyttelengde10/25 mm
GjengeM 12 x 59 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 391,66
(NOK 19,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 35,66
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850756300
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde12/95 mm
Ankerlengde106 mm
Nyttelengde10/25 mm
GjengeM 12 x 59 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.351,85
(NOK 67,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 141,85
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850758900
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/95 mm
Ankerlengde106 mm
Nyttelengde10/25 mm
GjengeM 12 x 59 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 928,62
(NOK 46,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 84,62
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800044558
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/105 mm
Ankerlengde116 mm
Nyttelengde20/35 mm
GjengeM 12 x 69 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 424,76
(NOK 21,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 38,76
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850756400
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde12/105 mm
Ankerlengde116 mm
Nyttelengde20/35 mm
GjengeM 12 x 69 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.385,98
(NOK 69,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 145,98
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045263
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/115 mm
Ankerlengde126 mm
Nyttelengde30/45 mm
GjengeM 12 x 79 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 458,83
(NOK 22,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 41,83
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850756500
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde12/115 mm
Ankerlengde126 mm
Nyttelengde30/45 mm
GjengeM 12 x 79 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.508,68
(NOK 75,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 158,68
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850759100
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/115 mm
Ankerlengde126 mm
Nyttelengde30/45 mm
GjengeM 12 x 79 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.029,82
(NOK 51,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 93,82
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045264
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/135 mm
Ankerlengde146 mm
Nyttelengde50/65 mm
GjengeM 12 x 99 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 563,34
(NOK 28,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 51,34
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850756600
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde12/135 mm
Ankerlengde146 mm
Nyttelengde50/65 mm
GjengeM 12 x 99 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.855,32
(NOK 92,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 195,32
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850759200
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/135 mm
Ankerlengde146 mm
Nyttelengde50/65 mm
GjengeM 12 x 99 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.221,02
(NOK 61,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 111,02
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 928800045265
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/165 mm
Ankerlengde176 mm
Nyttelengde80/95 mm
GjengeM 12 x 129 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 743,78
(NOK 37,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 67,78
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800045266
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/185 mm
Ankerlengde196 mm
Nyttelengde100/115 mm
GjengeM 12 x 149 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 830,67
(NOK 41,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 75,67
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850756700
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde12/185 mm
Ankerlengde196 mm
Nyttelengde100/115 mm
GjengeM 12 x 149 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.703,95
(NOK 135,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 283,95
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 928850759600
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/185 mm
Ankerlengde196 mm
Nyttelengde100/115 mm
GjengeM 12 x 149 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.639,90
(NOK 82,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 149,90
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045267
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/205 mm
Ankerlengde216 mm
Nyttelengde120/135 mm
GjengeM 12 x 169 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 878,04
(NOK 43,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 80,04
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800045268
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/225 mm
Ankerlengde236 mm
Nyttelengde140/155 mm
GjengeM 12 x 189 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 921,00
(NOK 46,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 84,00
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800045269
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde12/245 mm
Ankerlengde256 mm
Nyttelengde160/175 mm
GjengeM 12 x 189 mm
Nøkkelvidde19 mm
Pakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 995,77
(NOK 49,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 90,77
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850756800
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde16/114 mm
Ankerlengde130 mm
Nyttelengde10/25 mm
GjengeM 16 x 74 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.463,65
(NOK 146,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 153,65
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045564
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/129 mm
Ankerlengde145 mm
Nyttelengde25/40 mm
GjengeM 16 x 89 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 435,67
(NOK 43,57 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 39,67
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850756900
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde16/129 mm
Ankerlengde145 mm
Nyttelengde25/40 mm
GjengeM 16 x 89 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.430,05
(NOK 143,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 150,05
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850759800
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/129 mm
Ankerlengde145 mm
Nyttelengde25/40 mm
GjengeM 16 x 89 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 765,82
(NOK 76,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 69,82
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045565
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/154 mm
Ankerlengde170 mm
Nyttelengde50/65 mm
GjengeM 16 x 105 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 587,54
(NOK 58,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 53,54
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850757000
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde16/154 mm
Ankerlengde170 mm
Nyttelengde50/65 mm
GjengeM 16 x 105 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.843,86
(NOK 184,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 193,86
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850755300
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/154 mm
Ankerlengde170 mm
Nyttelengde50/65 mm
GjengeM 16 x 105 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 920,90
(NOK 92,09 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 83,90
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045566
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/184 mm
Ankerlengde200 mm
Nyttelengde80/95 mm
GjengeM 16 x 144 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 726,24
(NOK 72,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 66,24
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800045567
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/204 mm
Ankerlengde220 mm
Nyttelengde100/115 mm
GjengeM 16 x 164 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 752,57
(NOK 75,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 68,57
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850755400
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/204 mm
Ankerlengde220 mm
Nyttelengde100/115 mm
GjengeM 16 x 165 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.221,74
(NOK 122,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 111,74
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045568
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/244 mm
Ankerlengde260 mm
Nyttelengde140/155 mm
GjengeM 16 x 184 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 914,30
(NOK 91,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 83,30
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045569
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/264 mm
Ankerlengde280 mm
Nyttelengde160/175 mm
GjengeM 16 x 184 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 975,99
(NOK 97,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 88,99
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800045570
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde16/304 mm
Ankerlengde320 mm
Nyttelengde200/215 mm
GjengeM 16 x 100 mm
Nøkkelvidde24 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.166,51
(NOK 116,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 106,51
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800045573
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde20/165 mm
Ankerlengde187 mm
Nyttelengde30/55 mm
GjengeM 20 x 90 mm
Nøkkelvidde30 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.012,26
(NOK 101,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 92,26
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850757100
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde20/165 mm
Ankerlengde187 mm
Nyttelengde30/55 mm
GjengeM 20 x 90 mm
Nøkkelvidde30 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.419,82
(NOK 341,98 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 359,82
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850801500
Utføring
MaterialeStål varmforsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde20/165 mm
Ankerlengde187 mm
Nyttelengde30/55 mm
GjengeM 20 x 90 mm
Nøkkelvidde30 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.035,45
(NOK 203,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 185,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045574
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde20/195 mm
Ankerlengde217 mm
Nyttelengde60/85 mm
GjengeM 20 x 90 mm
Nøkkelvidde30 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.319,86
(NOK 131,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 119,86
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928850757200
Utføring
Materialerustfritt stål
Bor-Ø/Borehullsdybde20/195 mm
Ankerlengde217 mm
Nyttelengde60/85 mm
GjengeM 20 x 90 mm
Nøkkelvidde30 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.039,07
(NOK 503,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 529,07
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800045575
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde20/215 mm
Ankerlengde237 mm
Nyttelengde80/105 mm
GjengeM 20 x 90 mm
Nøkkelvidde30 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.573,23
(NOK 157,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 143,23
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800045576
Utføring
MaterialeStål galvanisk forsinket
Bor-Ø/Borehullsdybde20/255 mm
Ankerlengde277 mm
Nyttelengde120/145 mm
GjengeM 20 x 90 mm
Nøkkelvidde30 mm
Pakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.914,50
(NOK 191,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 174,50
Leveringstid 7-10 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsinnfesting, fischer festeteknikk, festesystemer, festeteknikk, elektro-innfestinger, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, stillasinnefesting, hulromsinnfesting, installasjonssystemer, klaus fischer, sanitær-innfestinger, sanitærinnfesting, tunglastinnfesting, stålanker, øyeinnfesting, bolteanker fbn ii, fbn ii, bolteanker