Bordhengsel - rullet - bredt - rustfritt stål - 10 stk.

Bruksområde
  • Bordhengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Bredt
  • Rullet
  • Med naglet stift av rustfritt stål
Teknisk informasjon
  • Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
  • Forpakningsenhet - 10 stk.
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x020374
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)80 x 28 x 1 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 303,00
(NOK 30,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020381
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)100 x 32 x 1,2 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 349,00
(NOK 34,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020404
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)120 x 33 x 1,2 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 464,00
(NOK 46,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020411
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)140 x 34 x 1,5 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 553,00
(NOK 55,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020428
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)160 x 37 x 1,5 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 612,00
(NOK 61,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Bordhengsel, Beslag, Beslag bordhengsel, Forbinder, Bordhengsel rullet, Bordhengsel bredt, Bordhengsel rustfritt, Bordhengsel rustfritt stål, Bordhengsel med stift i rustfritt stål, Bordhengsel med naglet stift, Bordhengsel DIN 17440, Bordhengsel 1.4301, Bordhengsler, Bordhengsel-sett, Bordhengsel med skruer, 010505080 Vormann, 010505100 Vormann, 010505120 Vormann, 010505140 Vormann, 010505160 Vormann, Vormann, Hengsel, Dørhengsel, Dørhengsel