Bordhengsel - valset - smalt - forsinket

Bruksområde
  • Bordhengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Smalt
  • Forsinket
  • Valset
  • Med naglet jernstift
Teknisk informasjon
  • DIN 7957
Hengslene 000506815Z har et forskjøvet hullmønster for bruk i treverk, slik at skruene ikke havner i samme fiberretning ved fastskruing, noe som forhindrer at treverket sprekker.\n
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse) Skruehull Forpakningsenhet Pris eksl. moms
38240x011280 80 x 15 x 1,5 mm 4 (Ø 3 mm) 50 stk.
NOK 822,00
(NOK 16,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x011303 80 x 20 x 1,5 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
NOK 625,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x011242 100 x 20 x 1,5 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
NOK 691,00
(NOK 13,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x011266 120 x 20 x 1,5 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
NOK 822,00
(NOK 16,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Bordhengsel, Bordhengsler, Bord-hengsel, Bordhengsler, Bordhengsel Vormann, Bordhengsel valset, Bordhengsel forsinket, Bordhengsel smalt, Bordhengsel med jernstift, Bordhengsel DIN 7957, DIN 7957, Hengsel, Hengsel Vormann, Vormann, 000506815Z Vormann, 000506820Z Vormann, 000506820ZL Vormann, 092087000 Vormann, 000506100Z Vormann, Vormann, 000506120Z Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel