Brannkarabinkrok - Mål 40 x 4 til 160 x 13 mm - Krokåpning 8 mm til 25 mm - Pris per pakkeenhet

Bruksområde
  • Brannkarabinkroker brukes som tilbehør til ståltau og stålkjeder. De brukes også i industrien, håndverk, transport som lastsikring og til privat bruk.
Beskrivelse
  • Vennligst merk: Karabinkrokene må ikke brukes til løft av last.
  • Dimensjonen 40 x 4 mm leveres generelt kun uten låsemutter/gjenger. Karabinkrokene vi leverer er standard karabinkroker i henhold til DIN 5299.
  • Denne standarden gjelder ikke for karabinkroker til bruk på forbindelsesliner for sikkerhetsseler. Bæreevnen er inngravert på karabinkrokene, og formen på krokene er C.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert
  • Mål - 40 x 4 mm til 160 x 13 mm
  • Krokåpning - 8 mm til 25 mm
  • Maks. bæreevne - 60 til 600 kg
  • Vekt - 1,1 til 35 kg
  • Pris per pakkeenhet
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Dimensjon
Krokåpning
Maks. bæreevne
VE
Pris per pakkeenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 906784196390
Utføring
Dimensjon40 x 4 mm
Krokåpning8 mm
Maks. bæreevne60 kg
VE100 stk.
Pris per pakkeenhetPris per pakkeenhet
NOK 343,00
(NOK 3,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906784011921
Utføring
Dimensjon60 x 6 mm
Krokåpning8 mm
Maks. bæreevne120 kg
VE100 stk.
Pris per pakkeenhetPris per pakkeenhet
NOK 635,00
(NOK 6,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906784011938
Utføring
Dimensjon70 x 7 mm
Krokåpning8 mm
Maks. bæreevne180 kg
VE100 stk.
Pris per pakkeenhetPris per pakkeenhet
NOK 569,00
(NOK 5,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906784011945
Utføring
Dimensjon80 x 8 mm
Krokåpning9 mm
Maks. bæreevne230 kg
VE50 stk.
Pris per pakkeenhetPris per pakkeenhet
NOK 363,00
(NOK 7,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906784011952
Utføring
Dimensjon90 x 9 mm
Krokåpning10 mm
Maks. bæreevne250 kg
VE50 stk.
Pris per pakkeenhetPris per pakkeenhet
NOK 719,00
(NOK 14,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 906784011976
Utføring
Dimensjon120 x 11 mm
Krokåpning16 mm
Maks. bæreevne450 kg
VE25 stk.
Pris per pakkeenhetPris per pakkeenhet
NOK 1.090,00
(NOK 43,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger
totalt anmeldelser
5.0 fra 5.0 stjerner / 1 Kritikken
Bewertungsübersicht
5 stjerners
(1)
4 stjerners
(0)
3 stjerners
(0)
2 stjerners
(0)
1 stjerners
(0)
Mest positiv vurdering vs. kritisk gjennomgang
Christian Schröder
Veldig bra.
Kunde meninger
Christian Schröder
29.05.2012
Veldig bra.
søkeord: Eisenwolff, brannkarabinkrok, karabinkrok, karabinkrok, karabinkrok for ståltau, Ståltaustrammer