DENSORB Absorbermatter Economy Single - heavy - Universal-utgave - Pris per forpakning

Bruksområde
  • Absorbermattene er ideelle for universell bruk i verksteder og produksjon, for eksempel som underlag ved rengjøring, reparasjon eller vedlikehold.
Beskrivelse
  • Den ekstremt absorberende duken er laget av polypropylen (PP) og har en åpen finfiberstruktur på begge sider for å raskt kunne absorbere lekkende væsker. Materialet har tykkelsen «heavy».
  • Absorbermattene er perforert på midten slik at de enkelt kan deles.
  • Den universelle absorberduken absorberer nesten alle væsker pålitelig takket være sin hydrofile utforming.
  • Absorbermattene har svært lav risiko for drypping på grunn av sterk adhesjon mellom fiberoverflaten og væsken, og holder dermed gulv pålitelig rene.
  • Høy stabilitet og lang holdbarhet sikres takket være den spesielle pregingen. Dukene er rivefaste selv når de er mettede.
  • Takket være den mørkegrå fargen ser ikke dukene skitne ut selv etter lengre tids bruk.
Teknisk informasjon
  • Utgave - universal
  • Materialtykkelse - heavy
  • Kvalitet - Economy Single
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Mål
VE
Absorpsjonskapasitet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 905020792100
Utføring
Mål40 x 50 cm
VE50 stk.
Absorpsjonskapasitet62 liter/forpakning
NOK 1.340,00
(NOK 26,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 905017501500
Utføring
Mål40 x 50 cm
VE100 stk.
Absorpsjonskapasitet124 liter/forpakning
NOK 2.410,00
(NOK 24,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 905019166900
Utføring
Mål80 x 50 cm
VE50 stk.
Absorpsjonskapasitet124 liter/forpakning
NOK 2.320,00
(NOK 46,40 / Stk.)
eksl. NOK 2.000,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: DENSORB bindemidler, Absorbermatter, Matter, Rengjøringsutstyr, Rengjøring, Absorberduk, Absorberduker, Universal-utgave, Universal-absorberduk, Universal, PP, Polypropylen, heavy, mørkegrå, denios