Diamant-Slipestift sylinderform kornstørrelse D 64 galvanisk binding - pakning 1 og 5 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Diamant-Slipestift PFERD
  • til sliping av boringer, radier og konturer ved stasjonær og manuell bruk
  • kan brukes til både tørr- og våtsliping
  • for hardmetall, glass, keramikk, porselen, slitasjebeskyttelseslag, ferritt, silisium, grafitt, elektrokull, duroplaster, glassfiberforsterket plast, ildfaste materialer, natur- og kunststein
Beskrivelse
  • Originalt kvalitetsprodukt fra PFERD
  • en-lags kornbelegg på en metallkjerne
  • svært effektiv skjæring på grunn av beleggstypen
  • nesten alle geometrier for kjernelegemet kan belegges
  • fremragende levetid og profilholdbarhet
  • korte bearbeidingstider
  • reduksjon av uproduktive tidstap, da verktøyet sjeldnere må avrettes eller skiftes
  • lave slipetemperaturer
  • jevnt kvalitetsnivå over et stort antall arbeidsstykker
Teknisk informasjon
  • Kornstørrelse - D64 (svært fin korning)
  • Hode-Ø 0,5 mm - 3,0 mm
  • Hodelengde - 2 mm - 4 mm
  • Skaft-Ø 3 mm
  • Skaftlengde - 36 mm - 38 mm
  • Pakning - 1 og 5 stk.
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Hode-Ø x hodelengde
Skaft-Ø x skaftlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652312354353
Utføring
BetegnelseDZY-A 1,2-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ 1,2 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 706,00
(NOK 141,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312354346
Utføring
BetegnelseDZY-A 1,0-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ1,0 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 753,00
(NOK 150,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312354384
Utføring
BetegnelseDZY-A 1,4-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ1,4 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 694,00
(NOK 138,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312354605
Utføring
BetegnelseDZY-A 3,0-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ3,0 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 863,00
(NOK 172,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312354339
Utføring
BetegnelseDZY-A 0,8-2/3
Hode-Ø x hodelengdeØ0,8 mm x 2 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 38 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 849,00
(NOK 169,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312354322
Utføring
BetegnelseDZY-A 0,5-2/3
Hode-Ø x hodelengdeØ0,5 mm x 2 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 38 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 868,00
(NOK 173,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: diamantslipeverktøy, galvanisk binding, diamantslipestifter, diamantslipeverktøy, diamant-slipeverktøy, diamant-slipeverktøy, diamantslipestift, diamantslipestift, diamantslipestifter, diamantsliper, diamantsliper