Diamant-Slipestift sylinderform kornstørrelse D 91 galvanisk binding - pakkenr. 1 og 5 stk. - pris per pakkenr.

Bruksområde
  • Diamant-Slipestift PFERD
  • til sliping av boringer, radier og konturer ved stasjonær bruk og håndbruk
  • kan brukes til både tørr- og våtsliping
  • for hardmetall, glass, keramikk, porselen, slitasjebeskyttelseslag, ferritt, silisium, grafitt, elektrokull, duroplaster, glassfiberforsterket plast, ildfaste materialer, natur- og kunststein
Beskrivelse
  • Originalt kvalitetsprodukt fra PFERD
  • ettlags kornbelegg på en metallkropp
  • svært god skjæreevne på grunn av beleggstypen
  • nesten alle typer geometrier på grunnkropper kan belegges
  • fremragende levetid og profilholdbarhet
  • korte bearbeidingstider
  • reduksjon av uproduktivt tidstap, da verktøyet må rettes eller skiftes sjeldnere
  • lave slipetemperaturer
  • jevnt kvalitetsnivå over et stort antall arbeidsstykker
Teknisk informasjon
  • Kornstørrelse - D91 (fin korning)
  • Hode-Ø 1,0 mm - 12,0 mm
  • Hodelengde - 4 mm - 8 mm
  • Skaft-Ø 3 mm - 6 mm
  • Skaftlengde - 36 mm - 54 mm
  • Pakkenr. - 1 og 5 stk.
Gjennomføring (18)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Hode-Ø x hodelengde
Skaft-Ø x skaftlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652312354360
Utføring
BetegnelseDZY-A 1,2-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ1,2 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 628,00
(NOK 125,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312354391
Utføring
BetegnelseDZY-A 1,4-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ1,4 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 694,00
(NOK 138,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312257883
Utføring
BetegnelseDZY-A 1,0-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ1,0 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 753,00
(NOK 150,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312354421
Utføring
BetegnelseDZY-A 1,6-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ1,6 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 778,00
(NOK 155,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312354452
Utføring
BetegnelseDZY-A 1,8-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ1,8 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 787,00
(NOK 157,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312260784
Utføring
BetegnelseDZY-A 2,0-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ2,0 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 794,00
(NOK 158,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652312354520
Utføring
BetegnelseDZY-A 2,4-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ2,4 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 801,00
(NOK 160,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312260845
Utføring
BetegnelseDZY-N 3,5-5/3
Hode-Ø x hodelengdeØ3,5 mm x 5 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 45 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 844,00
(NOK 168,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312260869
Utføring
BetegnelseDZY-N 4,0-5/3
Hode-Ø x hodelengdeØ4,0 mm x 5 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 45 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 879,00
(NOK 175,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312260883
Utføring
BetegnelseDZY-N 4,5-5/3
Hode-Ø x hodelengdeØ4,5 mm x 5 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 45 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 900,00
(NOK 180,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312354551
Utføring
BetegnelseDZY-A 2,6-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ2,6 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 832,00
(NOK 166,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312260821
Utføring
BetegnelseDZY-A 3,0-4/3
Hode-Ø x hodelengdeØ3,0 mm x 4 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 863,00
(NOK 172,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312260906
Utføring
BetegnelseDZY-N 5,0-5/3
Hode-Ø x hodelengdeØ5,0 mm x 5 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 45 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.050,00
(NOK 210,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312257944
Utføring
BetegnelseDZY-N 5,5-6/3
Hode-Ø x hodelengdeØ5,5 mm x 6 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3 mm x 36 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.130,00
(NOK 226,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312260982
Utføring
BetegnelseDZY-N 10,0-8/6
Hode-Ø x hodelengdeØ10,0 mm x 8 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6 mm x 52 mm
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312260920
Utføring
BetegnelseDZY-A 6,0-6/6
Hode-Ø x hodelengdeØ6,0 mm x 6 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6 mm x 54 mm
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312261002
Utføring
BetegnelseDZY-N 12,0-8/6
Hode-Ø x hodelengdeØ12,0 mm x 8 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6 mm x 52 mm
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652312260968
Utføring
BetegnelseDZY-N 8,0-8/6
Hode-Ø x hodelengdeØ8,0 mm x 8 mm
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6 mm x 52 mm
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: diamantslipeverktøy, galvanisk binding, diamantslipestift, diamantslipeverktøy, diamant-slipeverktøy, diamant-slipeverktøy, diamantslipestift, diamantslipestift, diamantslipestift, diamantsliper, diamantsliper