Dobbelte fjærsplinter - metall, galvanisert - lengde 75 til 120 mm - pris per stk. og forpakningsenhet

Bruksområde
  • Fjærsplinten er ideell som bindetilbehør, for eksempel i storfehold.
Beskrivelse
  • Fjærsplinten er laget av metall og er galvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - metall, galvanisert
  • Materialtykkelse - 3 til 6 mm
  • Lengde - 75 til 120 mm
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Materialtykkelse
Lengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 120230101001
Utføring
Materialtykkelse3 mm
Lengde75 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 254,00
(NOK 2,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 120230101002
Utføring
Materialtykkelse4 mm
Lengde90 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 393,00
(NOK 3,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 120230101003
Utføring
Materialtykkelse5 mm
Lengde110 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 300,00
(NOK 6,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 120230101004
Utføring
Materialtykkelse6 mm
Lengde120 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 462,00
(NOK 9,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 120230101005
Utføring
Materialtykkelse3 mm
Lengde75 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 43,80
(NOK 3,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 120230101006
Utføring
Materialtykkelse4 mm
Lengde90 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 58,90
(NOK 4,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 120230101007
Utføring
Materialtykkelse5 mm
Lengde110 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 56,60
(NOK 9,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 120230101008
Utføring
Materialtykkelse6 mm
Lengde120 mm
VE3 stk.
Produktsikkerhet
NOK 50,80
(NOK 16,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: albert kerbl, Fjærsplint, Dobbel fjærsplint, Fjærsplinter, Bindetilbehør