Doseringsskje - PS - hvit - med avstrykerkant - til engangsbruk - volum 0,5 ml til 50 ml - storpakning eller sterilisert og enkeltpakket - PU 100 stk. - pris per PU

Bruksområde
  • Med disse måle- og doseringsskjeene kan små mengder pulver, granulater og væsker måles opp nøyaktig og doseres presist.
  • Engangsdoseringsskjeene egner seg også svært godt som prøvetakingsskjeer for uttak av små prøvemengder.
  • Doserings- og måleskjeene er optimale for nøyaktig måling innen kjemisk, farmasøytisk, kosmetisk, fôr- samt mat- og drikkevareindustri.
Beskrivelse
  • Doseringsskjeene er tilgjengelige enten som storpakning med 100 stk. eller 100 stk. enkeltpakket og strålingssterilisert.
  • For nøyaktig oppmåling strykes overflødig medium av mot skjeens overkant.
  • Volumkapasiteten er preget inn i håndtaket.
  • Den flate forkanten på måleskjeen gjør det mulig å ta opp et medium fra bunnen av beholderen eller komme til i hjørnene på beholderen, noe som sikrer god tømming.
  • Takket være den flate bunnen kan måleskjeen legges fra seg uten at innholdet søles.
  • Doseringsskjeen i plast er utviklet for engangsbruk, noe som eliminerer behovet for rengjøring og forhindrer krysskontaminering eller forurensning.
  • Doseringsskjeene er produsert i samsvar med EU-retningslinjer for næringsmidler og FDA-retningslinjer.
Teknisk informasjon
  • Materiale - PS
  • Volum - 0,5 til 50 ml
  • Produsert i renrom (renromsklasse 7)
  • Farge - hvit
  • Utførelse - storpakning eller sterilisert og enkeltpakket
  • PU - 100 stk.
  • Pris per PU
Gjennomføring (16)
avgrensning utvalg
Volum
Utførelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 951853784004
Utføring
Volum0,5 ml
UtførelseStorpakning
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 365,00
(NOK 3,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 951853784005
Utføring
Volum0,5 ml
Utførelsesterilisert, enkeltpakket
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 714,00
(NOK 7,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784006
Utføring
Volum1,0 ml
UtførelseStorpakning
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 402,00
(NOK 4,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 951853784007
Utføring
Volum1,0 ml
Utførelsesterilisert, enkeltpakket
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 754,00
(NOK 7,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 6 uker
Artikkelnummer: 951853784008
Utføring
Volum2,5 ml
UtførelseStorpakning
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 445,00
(NOK 4,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784009
Utføring
Volum2,5 ml
Utførelsesterilisert, enkeltpakket
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 796,00
(NOK 7,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784010
Utføring
Volum5,0 ml
UtførelseStorpakning
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 487,00
(NOK 4,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784011
Utføring
Volum5,0 ml
Utførelsesterilisert, enkeltpakket
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 860,00
(NOK 8,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784012
Utføring
Volum10 ml
UtførelseStorpakning
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 528,00
(NOK 5,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784013
Utføring
Volum10 ml
Utførelsesterilisert, enkeltpakket
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 904,00
(NOK 9,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784014
Utføring
Volum15 ml
UtførelseStorpakning
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 562,00
(NOK 5,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784015
Utføring
Volum15 ml
Utførelsesterilisert, enkeltpakket
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 947,00
(NOK 9,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784016
Utføring
Volum25 ml
UtførelseStorpakning
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 645,00
(NOK 6,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784017
Utføring
Volum25 ml
Utførelsesterilisert, enkeltpakket
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.100,00
(NOK 11,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784018
Utføring
Volum50 ml
UtførelseStorpakning
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 926,00
(NOK 9,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 951853784019
Utføring
Volum50 ml
Utførelsesterilisert, enkeltpakket
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.810,00
(NOK 18,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Doseringsskje, Doseringsskje PS, Doseringsskje hvit, Doserings-skje, Doserings skje, Måleskje, Måleskje PS, Måleskje hvit, Måle-skje, Måle skje, Skje, Engangsskje, Engangsskje, Plastmåleskje, Plast-måleskje, Plastskje, Plastdoseringsskje, Plast-doseringsskje, Plast, Skje plast, dosere, måle opp, måle, bürkle, buerkle