Ekspansjonsplugg i nylon - uten krage - lys grå farge - for betong og tre

Bruksområde
  • Ekspansjonsplugg i nylon, egnet for alle typer betong og mur.
  • for bruk med tre- og sponplateskruer.
Beskrivelse
  • optimal, sentrisk skrueføring, høy
  • tiltrekkingskraft og høy uttrekksstyrke
  • ekspansjonstrykksfri pluggkropp, rotasjonssikring
  • uten krage
Teknisk informasjon
  • Materiale - Nylon
  • Forpakning - 25 stk., 50 stk. eller 100 stk.
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Dimensjoner
for skrue-Ø fra - til
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner for skrue-Ø fra - til Forpakningsenhet Pris eksl. moms
9288705005 5 x 25 2,5-4,0 mm 100 stk.
NOK 26,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
9288705006 6 x 30 mm 3,5-5,0 mm 100 stk.
NOK 26,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
9288705008 8 x 40 mm 4,5-6,0 mm 100 stk.
NOK 26,00
(NOK 0,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
9288705010 10 x 50 mm 6,0-8,0 mm 50 stk.
NOK 25,60
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
9288705012 12 x 60 mm 8,0-10,0 mm 25 stk.
NOK 26,00
(NOK 1,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Ekspansjonsplugg i nylon, Ekspansjonsplugg, Plugg, Koblingsteknikk, Festeteknikk, Ekspansjonsplugg, Ekspansjonsplugg uten krage