Engangshanske "Male" - Lateks - pudret - pakke med 100 stk.

Bruksområde
  • Engangshanskene er svært godt egnet for næringsmiddelindustrien, kvalitetskontroll, lagerarbeid, pakking, sanitærområder, montering av smådeler og elektroindustrien.
Beskrivelse
  • Engangshanskene samsvarer med EN 455 for medisinske engangshansker.
  • Hanskene er sømløse, godkjent for næringsmidler og kan brukes på begge hender.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Lateks, pudret
  • AQL - 1,5
  • Farge - lys beige
  • Størrelser - 8 til 10
  • Forpakning - 100 stk.
  • Pris per pakning
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 4025888024289
Utføring
Størrelse8
VE1 boks à 100 stk.
NOK 279,00
(NOK 2,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4025888038323
Utføring
Størrelse9
VE1 boks à 100 stk.
NOK 279,00
(NOK 2,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 4025888019698
Utføring
Størrelse10
VE1 boks à 100 stk.
NOK 279,00
(NOK 2,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Engangshanske "Male", Engangshanske, Engangshanske, Engangshanske, Engangs, Engangshansker, Engangshansker, Hanske, Hansker, Lateks, vernehanske, vernehansker, vernehanske, vernehansker, medisinsk vernehanske, medisinske vernehansker, medisinsk vernehanske, medisinske vernehansker, latexhanske, latexhansker, latexhanske, latexhansker, lateks, en455, aql 1 5, godkjent for næringsmidler, vendbar engangshanske, engangshanske pudderfri, male