FESTO - B - blindplugg - Alu eller stål - med tetningsring - M3 til M7 eller G 1/8" til G1" - pakningsenhet 1 til 100 stk. - pris per pakningsenhet

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Blindpluggen er ideell for å tette en ledningsåpning, en armatur eller en rørende.
Beskrivelse
  • Blindpluggen har enten en metrisk M-gjenge eller en sylindrisk G-gjenge. Avhengig av modell er den laget av galvanisert stål, høylegert rustfritt stål eller eloksert aluminium, og den er utstyrt med en tetningsring i PVC, NBR/rustfritt stål eller PA/TPE-U. Materialene som er brukt er kobber- og PTFE-frie samt RoHS-kompatible. For enkel installasjon har blindpluggen innvendig eller utvendig sekskant.
Teknisk informasjon
  • Materiale blindplugg - stål, galvanisert; høylegert rustfritt stål eller aluminium, eloksert
  • Materiale O-ring - PVC, NBR/rustfritt stål eller PA/TPE-U (PUR)
  • Materialinformasjon - kobber- og PTFE-fri, RoHS-kompatibel
  • Tilsvarer standard - DIN 908
  • Nominelt tiltrekkingsmoment - 0,48 til 62,50 Nm
  • Toleranse for nominelt tiltrekkingsmoment - ± 10 til 55 %
  • Festemetode - innvendig sekskant SW 2,5 til 17, utvendig sekskant SW 7 eller utvendig sekskant SW 4,5 med spor 0,8 mm
  • Pneumatisk tilkobling - utvendig gjenge M3 til M7 eller G 1/8" til G 1"
  • Produktvekt - 1 til 153 g
  • Pakningsstørrelse - 1 til 100 stk.
  • Pris per pakningsenhet
Ytterligere informasjon og mål finner du i databladet
Gjennomføring (13)
avgrensning utvalg
Materiale
O-ring
Gjenge
Sekskant
VE
Type
Delenr.
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 854425351002
Utføring
Materialehøylegert stål, rustfritt
O-ringNBR, rustfritt stål
GjengeM3
SekskantUtvendig SW4,5 + spor
VE10 stk.
TypeB-M3-S9
Delenr.30979
NOK 359,00
(NOK 35,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351003
Utføring
MaterialeAluminium, eloksert
O-ringNBR, rustfritt stål
GjengeM5
SekskantUtvendig, SW 7
VE10 stk.
TypeB-M5
Delenr.3843
NOK 192,00
(NOK 19,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351004
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringNBR, rustfritt stål
GjengeM5
SekskantInnvendig, SW 2,5
VE10 stk.
TypeB-M5-B
Delenr.174308
NOK 173,00
(NOK 17,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351005
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringNBR, rustfritt stål
GjengeM7
SekskantInnvendig, SW 3
VE10 stk.
TypeB-M7
Delenr.174309
NOK 192,00
(NOK 19,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351006
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringPA, TPE-U
GjengeG 1/8"
SekskantInnvendig, SW 5
VE10 stk.
TypeB-1/8
Delenr.3568
NOK 192,00
(NOK 19,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351007
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringPA, TPE-U
GjengeG 1/4"
SekskantInnvendig, SW 6
VE10 stk.
TypeB-1/4
Delenr.3569
NOK 233,00
(NOK 23,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351008
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringPA, TPE-U
GjengeG 1/4"
SekskantInnvendig, SW 6
VE50 stk.
TypeB-1/4-50
Delenr.534214
NOK 804,00
(NOK 16,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351009
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringPA, TPE-U
GjengeG 3/8"
SekskantInnvendig, SW 8
VE10 stk.
TypeB-3/8
Delenr.3570
NOK 330,00
(NOK 33,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351010
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringPA, TPE-U
GjengeG 3/8"
SekskantInnvendig, SW 8
VE20 stk.
TypeB-3/8-20
Delenr.534215
NOK 476,00
(NOK 23,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351011
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringPA, TPE-U
GjengeG 1/2"
SekskantInnvendig, SW 10
VE10 stk.
TypeB-1/2
Delenr.3571
NOK 435,00
(NOK 43,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351012
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringPA, TPE-U
GjengeG 1/2"
SekskantInnvendig, SW 10
VE20 stk.
TypeB-1/2-20
Delenr.534216
NOK 631,00
(NOK 31,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351013
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringPA, TPE-U
GjengeG 3/4"
SekskantInnvendig, SW 12
VE1 stk.
TypeB-3/4
Delenr.3572
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 854425351014
Utføring
MaterialeStål, galvanisert
O-ringPVC
GjengeG 1"
SekskantInnvendig, SW 17
VE1 stk.
TypeB-1
Delenr.5763
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: B-1, B-1/2, B-1/4, B-1/8, B-3/4, B-3/8, B-M3-S9, B-M5, B-M5-B, B-M7, blindplugg, Originale Festo-deler, Originaldeler, Festo, Festo blindplugg