FESTO - CK - Hurtigkobling - Aluminium - Nominell bredde 2,0 til 11,7 mm - PE 1/10 stk. - Pris per PE

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Hurtigkoblingen brukes til sammenkobling og tilkobling av slanger.
Beskrivelse
  • Hurtigkoblingen i aluminiumsutførelse er tilgjengelig i forskjellige nominelle bredder og tilkoblingsstørrelser.
Teknisk informasjon
  • Materialinformasjon - RoHS-kompatibel
  • Materiale hus - Aluminium
  • Nominell bredde - 2,0 til 11,7 mm
  • Tetningstype på innskruingsnippel - Tetningsring
  • Monteringsposisjon - valgfri
  • Maritim klassifisering - se sertifikat
  • Driftsmedium - Trykkluft iht. ISO 8573-1:2010 [7:-:-]Vann i henhold til produsent
  • Merknad om drifts- og styringsmedium - Oljet drift mulig
  • Korrosjonsbestandighetsklasse KBK - 2 - moderat korrosjonsbelastning
  • Godkjenning - Germanischer Lloyd
  • Omgivelsestemperatur - -10 til 60° C
  • Pneumatisk tilkobling 1 - Utvendig gjenge M5 til G 1/2
  • Pneumatisk tilkobling 2 - for slange utvendig diameter 3 til 13 mm
  • PE - 1/10 stk.
  • Pris per PE
Gjennomføring (12)
avgrensning utvalg
Materiale
Nominell bredde
Tilkobling D1
Slange innvendig Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 973125781000
Utføring
MaterialeStål, aluminium
Nominell bredde2,0 mm
Tilkobling D1M5
Slange innvendig Ø3 mm
VE10 stk.
NOK 404,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781001
Utføring
MaterialeStål, aluminium
Nominell bredde2,9 mm
Tilkobling D1M5
Slange innvendig Ø4 mm
VE10 stk.
NOK 404,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781002
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde2,0 mm
Tilkobling D1G1/8
Slange innvendig Ø3 mm
VE10 stk.
NOK 404,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781003
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde2,9 mm
Tilkobling D1G1/8
Slange innvendig Ø4 mm
VE10 stk.
NOK 404,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781004
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde4,9 mm
Tilkobling D1G1/8
Slange innvendig Ø6 mm
VE10 stk.
NOK 404,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781005
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde2,9 mm
Tilkobling D1G1/4
Slange innvendig Ø4 mm
VE10 stk.
NOK 404,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781006
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde4,9 mm
Tilkobling D1G1/4
Slange innvendig Ø6 mm
VE10 stk.
NOK 404,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781007
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde8 mm
Tilkobling D1G1/4
Slange innvendig Ø9 mm
VE10 stk.
NOK 810,00
(NOK 81,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781008
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde4,9 mm
Tilkobling D1G3/8
Slange innvendig Ø6 mm
VE10 stk.
NOK 615,00
(NOK 61,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781009
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde8 mm
Tilkobling D1G3/8
Slange innvendig Ø9 mm
VE10 stk.
NOK 810,00
(NOK 81,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781010
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde11,7 mm
Tilkobling D1G3/8
Slange innvendig Ø13 mm
VE10 stk.
NOK 1.480,00
(NOK 148,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973125781011
Utføring
MaterialeAluminium, blåeloksert
Nominell bredde11,7 mm
Tilkobling D1G1/2
Slange innvendig Ø13 mm
VE1 stk.
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hurtigkobling, CK hurtigkobling, CK-hurtigkobling, FESTO hurtigkobling, FESTO CK hurtigkobling, FESTO CK-hurtigkobling, Hurtigkoblinger, CK-1/2-PK-13, CK-1/4-PK-4, CK-1/4-PK-6, CK-1/4-PK-9, CK-1/8-PK-3, CK-1/8-PK-4, CK-1/8-PK-6, CK-3/8-PK-13, CK-3/8-PK-6, CK-3/8-PK-9, CK-M5-PK-3, CK-M5-PK-4, Originale Festo-deler, Originaldeler, Hurtigkoblinger, Låsekapper, Overfalsmuttere, FESTO