FESTO - L-PK - L-slangekobling - Messinghuset - Nominell bredde 1,5 til 5,3 mm - Pakke med 10 stk - Pris per pakke

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • L-slangekoblingen er ideell for sammenkobling av slanger.
Beskrivelse
  • Skrukoblingene er tilgjengelige i forskjellige nominelle bredder og tilkoblingsmuligheter og kan brukes både til oljet drift og til bruk med trykkluft i samsvar med ISO 8573-1:2010.
Teknisk informasjon
  • Materialmerknad - RoHS-kompatibel
  • Materiale hus - Messing, POM
  • Nominell bredde - 1,5 til 5,3 mm
  • Driftsmedium - Trykkluft iht. ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
  • Merknad om drifts- og kontrollmedium - Oljet drift mulig (påkrevd ved videre drift)
  • Pneumatisk tilkobling - PK-2 til PK-6
  • Produktvekt - 1 til 7 g
  • Pakke - 10 stk
  • Pris per pakke
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Nominell bredde
Pneumatisk tilkobling
Vekt/stykke
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell bredde Pneumatisk tilkobling Vekt/stykke VE Pris eksl. moms
973324931000 1,5 mm PK-2 1 g 10 stk
NOK 325,00
(NOK 32,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324931001 2,5 mm PK-3 1 g 10 stk
NOK 325,00
(NOK 32,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324931002 3,4 mm PK-4 2 g 10 stk
NOK 325,00
(NOK 32,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324931003 5,3 mm PK-6 7 g 10 stk
NOK 388,00
(NOK 38,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: L-slangekobling, L-slangekoblinger, FESTO L-slangekobling, FESTO L-PK L-slangekobling, L-PK L-slangekobling, L slangekobling, L slangekoblinger, Festo originale deler, L-PK-2, L-PK-3, L-PK-4, L-PK-6, Originale deler, Slangekoblinger, T-slangekoblinger, Slangekobling, Slangekobling, FESTO