FESTO - LCK - L-hurtigskrukobling - POM - Nominell diameter 3,4 til 5,3 mm - PK 10 stk. - Pris per PK

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • L-hurtigskrukoblingen brukes innenfor pneumatikk eller hydraulikk.
Beskrivelse
  • L-hurtigskrukoblingen er svingbar med påsprøytet
  • tetningskant.
  • Skrukoblingen er tilgjengelig i forskjellige nominelle diametere og tilkoblingsmuligheter.
Teknisk informasjon
  • Materialinformasjon - kobber- og PTFE-fri
  • Materiale hus - POM
  • Monteringsposisjon - vilkårlig
  • Tetningstype på innskruingsstuss - tetningskant
  • Nominell diameter - 3,4 til 5,3 mm
  • Omgivelsestemperatur - -10 til 60 °C
  • Driftstrykk komplett temperaturområde - 0 til 16 bar
  • Pneumatisk tilkobling 1 - Utvendig gjenge G 1/8 til G 1/4
  • Pneumatisk tilkobling 2 - for innstikksnippel innvendig diameter 4 til 6 mm, med mutter
  • PK - 10 stk.
  • Pris per PK
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Nominell diameter
Tilkobling D1
Slange innvendig Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 973325771000
Utføring
Nominell diameter3,4 mm
Tilkobling D1G 1/8
Slange innvendig Ø4 mm
VE10 stk.
NOK 796,00
(NOK 79,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973325771001
Utføring
Nominell diameter5,3 mm
Tilkobling D1G 1/8
Slange innvendig Ø6 mm
VE10 stk.
NOK 796,00
(NOK 79,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973325771002
Utføring
Nominell diameter3,4 mm
Tilkobling D1G 1/4
Slange innvendig Ø4 mm
VE10 stk.
NOK 896,00
(NOK 89,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973325771003
Utføring
Nominell diameter5,3 mm
Tilkobling D1G 1/4
Slange innvendig Ø6 mm
VE10 stk.
NOK 896,00
(NOK 89,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: L-hurtigskrukobling, FESTO L-hurtigskrukobling, FESTO LCK L-hurtigskrukobling, L-hurtigskrukobling LCK, L-hurtigskrukoblinger, L hurtigskrukobling, Festo-originaldeler, LCK-1/4-PK-4-KU, LCK-1/4-PK-6-KU, LCK-1/8-PK-4-KU, LCK-1/8-PK-6-KU, Originaldeler, Hurtigskrukoblinger, Hurtigskrukobling, Låsehetter, Overfalsmuttere, FESTO