FESTO - NPQH-H - Skott-innstikksforskruning - Byggstørrelse standard - Nominell bredde 3 til 7 mm - VE 10 stk. - Pris per VE

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • Skott-innstikksforskruningen brukes innen pneumatikk eller hydraulikk for å styre luft, gass eller væsker.
  • Skott-innstikkskoblingen er basert på et push-pull-prinsipp og egner seg for maritime, industrielle og automatiserte bruksområder.
Beskrivelse
  • Skott-innstikksforskruningen er tilgjengelig i forskjellige nominelle bredder og tilkoblingsmuligheter og kan brukes både til smurt drift og til bruk med trykkluft i henhold til ISO 8573-1:2010 og vann i henhold til produsentens spesifikasjoner.
  • Innstikksforskruningen har et innvendig gjengeparti med utvendig sekskant.
Teknisk informasjon
  • Materialmerknad - RoHS-konform
  • Materiale hus - Messing, forniklet
  • Materiale løsering - Messing, forniklet
  • Materiale slangeforsegling - FPM
  • Materiale slangeklemmesegment - Høylegert stål, rustfritt
  • Materiale mutter - Messing forniklet
  • Byggstørrelse - Standard
  • Nominell bredde - 3 til 7 mm
  • Monteringsposisjon - Valgfri
  • Konstruktiv oppbygning - Push-pull-prinsipp
  • Driftstrykk komplett temperaturområde - -0,95 til 20 bar
  • Driftsmedium - Trykkluft i henhold til ISO 8573-1:2010 [7:-:-], vann i henhold til produsent
  • Merknad om drifts- og styringsmedium - Smurt drift mulig
  • Egnethet for næringsmidler - NSF/ANSI 169, se samsvarserklæring
  • Sertifikatutstedende instans - NSF C0523185
  • Korrosjonsbestandighetsklasse KBK - 3 - sterk korrosjonsbelastning
  • Omgivelsestemperatur - 0 til 150° C
  • Pneumatisk tilkobling 1 - Innvendig gjenge G 1/8 til G 1/4
  • Pneumatisk tilkobling 2 - for slange utvendig diameter 4 til 8 mm
  • Tiltrekkingsmoment maks. - 10,0 Nm
  • Produktvekt - 24,6 til 46,5 g
  • VE - 10 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Nominell bredde
Tilkobling D1
Slange utvendig-Ø
Tiltrekkingsmoment maks.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 973124591000
Utføring
Nominell bredde3 mm
Tilkobling D1IG G 1/8
Slange utvendig-Ø4 mm
Tiltrekkingsmoment maks.10,0 Nm
VE10 stk.
NOK 914,00
(NOK 91,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973124591001
Utføring
Nominell bredde5 mm
Tilkobling D1IG G 1/8
Slange utvendig-Ø6 mm
Tiltrekkingsmoment maks.10,0 Nm
VE10 stk.
NOK 1.000,00
(NOK 100,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973124591002
Utføring
Nominell bredde7 mm
Tilkobling D1IG G 1/8
Slange utvendig-Ø8 mm
Tiltrekkingsmoment maks.10,0 Nm
VE10 stk.
NOK 1.130,00
(NOK 113,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973124591003
Utføring
Nominell bredde5 mm
Tilkobling D1IG G 1/4
Slange utvendig-Ø6 mm
Tiltrekkingsmoment maks.15,0 Nm
VE10 stk.
NOK 1.080,00
(NOK 108,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973124591004
Utføring
Nominell bredde7 mm
Tilkobling D1IG G 1/4
Slange utvendig-Ø8 mm
Tiltrekkingsmoment maks.15,0 Nm
VE10 stk.
NOK 1.180,00
(NOK 118,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Skott-innstikksforskruning, Skott innstikksforskruning, FESTO skott-innstikksforskruning, FESTO NPQH-H skott-innstikksforskruning, NPQH-H skott-innstikksforskruning, Blindplugg, Festo-originaldeler, L-innstikkskobling, L-innstikksforskruning, NPQH-H-G14F-Q6-P10, NPQH-H-G14F-Q8-P10, NPQH-H-G18F-Q4-P10, NPQH-H-G18F-Q6-P10, NPQH-H-G18F-Q8-P10, Originaldeler, Skott-innstikkskobling, Innstikkskobling, Innstikksforskruning, T-innstikkskobling, T-innstikksforskruning, Låseskruer, Y-innstikkskobling, FESTO