FESTO - QSL-VO - L-innstikksforskruning - flammehemmende - PBT-hus - utvendig gjenge med utvendig sekskant - nominell diameter 2,3 til 7,7 mm - pakningsstørrelse 1/10 - pris per pakningsstørrelse

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • L-innstikksforskruningen brukes innen pneumatikk eller hydraulikk for å styre luft, gass eller væsker.
Beskrivelse
  • L-innstikksforskruningen kan arbeide i ulike miljøer.
  • Skrukoblingen er tilgjengelig i ulike nominelle diametere og tilkoblingsmuligheter, og kan brukes både til oljet drift og til bruk med trykkluft i henhold til ISO 8573-1:2010 og vann i henhold til produsentens spesifikasjoner.
  • L-innstikksforskruningen har en utvendig gjenge med utvendig sekskant.
Teknisk informasjon
  • Materialinformasjon - RoHS-kompatibel
  • Husmateriale - PBT-forsterket
  • Materiale innskruingsstuss - Messing, forniklet
  • Materiale slangeklemmesegment - høylegert stål, rustfritt messing
  • Brannprøving materiale - UL94 V-0 (hus), UL94 V-0 (løsering)
  • Byggestørrelse - Standard
  • Nominell diameter - 2,3 til 7,7 mm
  • Tetningstype på innskruingsstuss - Belegg
  • Konstruktiv oppbygning - Push-Pull-prinsipp
  • Driftstrykk komplett temperaturområde - -0,95 til 10 bar
  • Maritim klassifisering - se sertifikat
  • Driftsmedium - Trykkluft iht. ISO 8573-1:2010 [7:-:-], vann iht. produsent
  • Merknad om drifts- og styringsmedium - Oljet drift mulig
  • Korrosjonsbestandighetsklasse KBK - 2 - moderat korrosjonsbelastning
  • Omgivelsestemperatur - 0 til 60° C
  • Gjenge - R-gjenge og G-gjenge med tetningsring
  • Pneumatisk tilkobling 1 - R 1/8 til R 1/2 og G 1/8 til G 1/2
  • Pneumatisk tilkobling 2 - for slange utvendig diameter 4 til 12 mm
  • Farge løsering - svart
  • Produktvekt - 12 til 72 g
  • Pakningsstørrelse - 1/10 stk
  • Pris per pakningsstørrelse
Gjennomføring (23)
avgrensning utvalg
Nominell diameter
Gjenge
Tilkobling D1
Slange utvendig-Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell diameter Gjenge Tilkobling D1 Slange utvendig-Ø VE Pris eksl. moms
973324921000 2,3 mm R-gjenge R 1/8 4 mm 10 stk
NOK 1.010,00
(NOK 101,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921001 3,6 mm R-gjenge R 1/8 6 mm 10 stk
NOK 1.120,00
(NOK 112,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921002 4,6 mm R-gjenge R 1/8 8 mm 10 stk
NOK 1.300,00
(NOK 130,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921003 3,6 mm R-gjenge R 1/4 6 mm 10 stk
NOK 1.200,00
(NOK 120,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921004 4,6 mm R-gjenge R 1/4 8 mm 10 stk
NOK 1.330,00
(NOK 133,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921005 6,2 mm R-gjenge R 1/4 10 mm 10 stk
NOK 1.670,00
(NOK 167,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921006 6,2 mm R-gjenge R 1/4 12 mm 1 stk
973324921007 4,6 mm R-gjenge R 3/8 8 mm 10 stk
NOK 1.510,00
(NOK 151,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921008 6,2 mm R-gjenge R 3/8 10 mm 10 stk
NOK 1.710,00
(NOK 171,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921009 7,7 mm R-gjenge R 3/8 12 mm 1 stk
973324921010 6,2 mm R-gjenge R 1/2 10 mm 1 stk
973324921011 7,7 mm R-gjenge R 1/2 12 mm 1 stk
973324921012 3,6 mm G-gjenge med tetningsring G 1/8 6 mm 10 stk
NOK 1.230,00
(NOK 123,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921013 4,6 mm G-gjenge med tetningsring G 1/8 8 mm 10 stk
NOK 1.410,00
(NOK 141,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921014 3,6 mm G-gjenge med tetningsring G 1/4 6 mm 10 stk
NOK 1.320,00
(NOK 132,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921015 4,6 mm G-gjenge med tetningsring G 1/4 8 mm 10 stk
NOK 1.500,00
(NOK 150,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921016 6,2 mm G-gjenge med tetningsring G 1/4 10 mm 10 stk
NOK 1.850,00
(NOK 185,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921017 6,2 mm G-gjenge med tetningsring G 1/4 12 mm 1 stk
973324921018 4,6 mm G-gjenge med tetningsring G 3/8 8 mm 10 stk
NOK 1.670,00
(NOK 167,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921019 6,2 mm G-gjenge med tetningsring G 3/8 10 mm 10 stk
NOK 1.890,00
(NOK 189,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973324921020 7,7 mm G-gjenge med tetningsring G 3/8 12 mm 1 stk
973324921021 6,2 mm G-gjenge med tetningsring G 1/2 10 mm 1 stk
973324921022 7,7 mm G-gjenge med tetningsring G 1/2 12 mm 1 stk
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: L-innstikksforskruning, L-innstikksforskruning, L innstikksforskruning, FESTO L-innstikksforskruning, FESTO QSL-VO L-innstikksforskruning, Festo-originaldeler, L-innstikkskobling, L-innstikksforskruning, Originaldeler, QSL-V0-1/2-10, QSL-V0-1/2-12, QSL-V0-1/4-10, QSL-V0-1/4-12, QSL-V0-1/4-6, QSL-V0-1/4-8, QSL-V0-1/8-4, QSL-V0-1/8-6, QSL-V0-1/8-8, QSL-V0-3/8-10, QSL-V0-3/8-12, QSL-V0-3/8-8, QSL-V0-G1/2-10, QSL-V0-G1/2-12, QSL-V0-G1/4-10, QSL-V0-G1/4-12, QSL-V0-G1/4-6, QSL-V0-G1/4-8, QSL-V0-G1/8-6, QSL-V0-G1/8-8, QSL-V0-G3/8-10, QSL-V0-G3/8-12, QSL-V0-G3/8-8, innstikkskobling, innstikksforskruning, T-innstikkskobling, T-innstikksforskruning, innstikksforskruning, innstikkskobling, FESTO