FESTO - QST-VO - T-innstikkskobling - flammehemmende - PBT-hus - nominell diameter 2,6 til 8,7 mm - pakningsstørrelse 1/10 - pris per pakningsstørrelse

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • T-innstikkskoblingen brukes innen pneumatikk eller hydraulikk for å styre luft, gass eller væsker.
Beskrivelse
  • T-innstikkskoblingen kan arbeide i forskjellige miljøer.
  • Skrukoblinger er tilgjengelig i forskjellige nominelle diametere og tilkoblingsmuligheter, og kan brukes både til oljet drift og til bruk med trykkluft i henhold til ISO 8573-1:2010 og vann i henhold til produsentens spesifikasjoner.
Teknisk informasjon
  • Materialmerknad - RoHS-kompatibel
  • Materiale hus - PBT-forsterket
  • Brannprøving materiale - UL94 V-0 (hus), UL94 V-0 (utløsering)
  • Konstruksjonsstørrelse - standard
  • Nominell diameter - 2,6 til 8,7 mm
  • Konstruktiv oppbygging - Push-Pull-prinsipp
  • Driftstrykk komplett temperaturområde - -0,95 til 10 bar
  • Maritim klassifisering - se sertifikat
  • Driftsmedium - trykkluft i henhold til ISO 8573-1:2010 [7:-:-], vann i henhold til produsent
  • Merknad om drifts- og styringsmedium - oljet drift mulig
  • Korrosjonsbestandighetsklasse KBK - 2 - moderat korrosjonsbelastning
  • Omgivelsestemperatur - 0 til 60 °C
  • Pneumatisk tilkobling 1 - for slange utvendig diameter 4 til 12 mm
  • Farge utløsering - svart
  • Produktvekt - 9,4 til 41,0 g
  • Pakningsstørrelse - 1/10 stk
  • Pris per pakningsstørrelse
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Nominell diameter
Slange utvendig-Ø D1
Vekt/stykke
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 973624911000
Utføring
Nominell diameter2,6 mm
Slange utvendig-Ø D14 mm
Vekt/stykke9,4 g
VE10 stk
NOK 1.530,00
(NOK 153,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973624911001
Utføring
Nominell diameter4 mm
Slange utvendig-Ø D16 mm
Vekt/stykke14,0 g
VE10 stk
NOK 1.710,00
(NOK 171,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973624911002
Utføring
Nominell diameter5 mm
Slange utvendig-Ø D18 mm
Vekt/stykke18,0 g
VE10 stk
NOK 1.930,00
(NOK 193,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973624911003
Utføring
Nominell diameter6,7 mm
Slange utvendig-Ø D110 mm
Vekt/stykke28,0 g
VE10 stk
NOK 2.230,00
(NOK 223,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 973624911004
Utføring
Nominell diameter8,7 mm
Slange utvendig-Ø D112 mm
Vekt/stykke41,0 g
VE1 stk
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: T-innstikkskobling, T-innstikkskobling, FESTO T-innstikkskobling, FESTO QST-VO T-innstikkskobling, T innstikkskobling, Festo-originaldeler, L-innstikkskobling, L-innstikksforskruning, Originaldeler, QST-V0-10, QST-V0-12, QST-V0-4, QST-V0-6, QST-V0-8, innstikkskobling, innstikkskobling, innstikksforskruning, T-innstikkskobling, T-innstikksforskruning, FESTO