FESTO - T- PK - T-slangekobling - Messinghuset - Nominell diameter 1,5 til 5,3 mm - Forpakning 10 stk. - Pris per forpakning

(Eksemplarisk representasjon)
Bruksområde
  • T-slangekoblingen er ideell for tilkobling av slanger.
Beskrivelse
  • Slangekoblingen er tilgjengelig i ulike nominelle diametere og tilkoblingsmuligheter, og kan brukes både til oljet drift og til bruk med trykkluft i henhold til ISO 8573-1:2010.
Teknisk informasjon
  • Materialinformasjon - RoHS-kompatibel
  • Husmateriale - Messing, POM
  • Nominell diameter - 1,5 til 5,3 mm
  • Driftsmedium - Trykkluft i henhold til ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
  • Merknad om drifts- og kontrollmedium - Oljet drift mulig (påkrevd for videre drift)
  • Pneumatisk tilkobling - PK-2 til PK-6
  • Produktvekt - 1 til 11 g
  • Forpakning - 10 stk.
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Nominell diameter
Pneumatisk tilkobling
Vekt/stk.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell diameter Pneumatisk tilkobling Vekt/stk. VE Pris eksl. moms
973624931000 1,5 mm PK-2 1 g 10 stk.
NOK 325,00
(NOK 32,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973624931001 2,5 mm PK-3 2 g 10 stk.
NOK 325,00
(NOK 32,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973624931002 3,4 mm PK-4 3 g 10 stk.
NOK 325,00
(NOK 32,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
973624931003 5,3 mm PK-6 11 g 10 stk.
NOK 388,00
(NOK 38,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: T-slangekobling, T-slangekoblinger, FESTO T-slangekobling, FESTO T-PK T-slangekobling, T-slangekobling, T-slangekoblinger, Festo-originaldeler, Originaldeler, Slangekoblinger, T-PK-2, T-PK-3, T-PK-4, T-PK-6, T-slangekoblinger, FESTO