360°-ANSIKT
Fastrulle for tunglast - Kapasitet 180-300kg kulelager - polyamid - fleksibel polyuretan-løpeflate - Bolig av tungt edelstål
Bruksområde
- Tunglastrulle egnet for fliser, grov betong og ujevne overflater
- Hjulskive - Polyamid 6 med kulelager
- Løpeflate - elastisk polyuretan, 80° Shore A
- Bolig - tungt edelstål av kromnikkelstål
- høy kjørekomfort
- stillegående drift
- Støv- og sprutsikker
- Alle komponenter er rust- og syremotstandige
| fra NOK 516,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Platemål
Perforering
Skruehulldiameter
Kapasitet
Artikkelnummer: 952932989400
Utføring
| Hjuldiameter | 80 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Høyde | 108 mm |
| Platemål | 100 mm x 84 mm |
| Perforering | 80 mm x 60 mm |
| Skruehulldiameter | 9 mm |
| Kapasitet | 130 kg |
Artikkelnummer: 952932989500
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Høyde | 128 mm |
| Platemål | 100 mm x 84 mm |
| Perforering | 80 mm x 60 mm |
| Skruehulldiameter | 9 mm |
| Kapasitet | 180 kg |
Artikkelnummer: 952932989600
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Høyde | 156 mm |
| Platemål | 100 mm x 84 mm |
| Perforering | 80 mm x 60 mm |
| Skruehulldiameter | 9 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
Artikkelnummer: 952932989700
Utføring
| Hjuldiameter | 160 mm |
| Hjulbredde | 45 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Platemål | 132 mm x 110 mm |
| Perforering | 105 mm x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 12 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
Artikkelnummer: 952932989800
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 243 mm |
| Platemål | 132 mm x 110 mm |
| Perforering | 105 mm x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 12 mm |
| Kapasitet | 450 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering