360°-ANSIKT
Fastrulle for tunglast "TORWEGGE" - av tøff, høyverdig tettet støpepolyamid med ekstremt høy lastekapasitet
Bruksområde
- for vanlig betong
- Kvalitetsprodukt fra Torwegge
- av tøffe, høyverdig tettet støpepolyamid med ekstremt høy lastekapasitet
- høy slitestyrke
- lav rullemotstand
- stillegående ytelse på glatte gulv
- Sjokk- og støtsikker, korrosjonsbestandig
- høy kjemisk motstand mot alkohol, salter, fett, og enkelte syrer og lut i utvannet konsentrasjon
- med kulelager
- meget robust sveiset stålkonstruksjon
- Støv- og sprutsikker
- med smørenippel og sveiset, stabil mellombolt
- boltet og sikret
- Boltet hjulaksel
- Bolig til hjuldiameter 150 mm galvanisert, fra hjuldiameter 200 mm, lakkert sort
- Hjuldiameter - fra 80 mm til 250 mm
- Hjulbredde - fra 40 mm til 80 mm
- Høyde - 135 mm til 380 mm
- Platestørrelse - 135 x 110 mm til 400 x 300 mm
- Hullstørrelse - 105 x 80 mm til 340 x 240 mm
- Skruehulldiameter - 11 mm til 26 mm
- Kapasitet - 1000 kg eller 5000 kg
| fra NOK 1.140,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Platemål
Perforering
Skruehulldiameter
Kapasitet
Artikkelnummer: 952932858500
Utføring
| Hjuldiameter | 80 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Høyde | 135 mm |
| Platemål | 135 x 110 mm |
| Perforering | 105 x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 1000 kg |
Artikkelnummer: 952932858600
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Høyde | 145 mm |
| Platemål | 135 x 110 mm |
| Perforering | 105 x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 1250 kg |
Artikkelnummer: 952932858700
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 55 mm |
| Høyde | 170 mm |
| Platemål | 135 x 110 mm |
| Perforering | 105 x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 1750 kg |
Artikkelnummer: 952932858800
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 55 mm |
| Høyde | 205 mm |
| Platemål | 175 x 140 mm |
| Perforering | 140 x 105 mm |
| Skruehulldiameter | 14 mm |
| Kapasitet | 2500 kg |
Artikkelnummer: 952932858900
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 55 mm |
| Høyde | 255 mm |
| Platemål | 175 x 140 mm |
| Perforering | 140 x 105 mm |
| Skruehulldiameter | 14 mm |
| Kapasitet | 3000 kg |
Artikkelnummer: 952932863900
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 80 mm |
| Høyde | 280 mm |
| Platemål | 255 x 200 mm |
| Perforering | 210 x 160 mm |
| Skruehulldiameter | 18 mm |
| Kapasitet | 4500 kg |
Artikkelnummer: 952932859000
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 65 mm |
| Høyde | 380 mm |
| Platemål | 400 x 300 mm |
| Perforering | 340 x 240 mm |
| Skruehulldiameter | 26 mm |
| Kapasitet | 5000 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering