360°-ANSIKT
Fastrulle for tunglast av polyamid - Kapasitet 200-400kg kulelager - Polyamide- Temperaturmotstandig -40 ° C til +90 ° C
Bruksområde
- for tepper, linoleum, glatt betong
- Kvalitetsprodukt fra Torwegge
- Hjulskive av Polyamid 6 med kulelager
- Høy kapasitet, lett å kjøre på glatte gulv
- -40 °C til +90 °C
- Høy kjemisk resistens
- lav rullemotstand
- Tungpresset stålblikkbolig, galvanisert
- Spesielt motstandsdyktig mot slag og støt
- Hjuldiameter - fra 80 mm til 125 mm
- Hjulbredde - fra 35 mm til 40 mm
- Høyde - 108 mm til 155 mm
- Platestørrelse - 102 x 90 mm
- Hullstørrelse - 80 x 60 mm
- Skruehulldiameter - 8,5 mm
- Kapasitet - 200 kg til 400 kg
| fra NOK 203,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Platemål
Perforering
Skruehulldiameter
Kapasitet
Artikkelnummer: 952932108300
Utføring
| Hjuldiameter | 80 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Høyde | 108 mm |
| Platemål | 102 x 90 mm |
| Perforering | 80 x 60 mm |
| Skruehulldiameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
Artikkelnummer: 952932108400
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Høyde | 128 mm |
| Platemål | 102 x 90 mm |
| Perforering | 80 x 60 mm |
| Skruehulldiameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
Artikkelnummer: 952932108500
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Høyde | 155 mm |
| Platemål | 102 x 90 mm |
| Perforering | 80 x 60 mm |
| Skruehulldiameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering