Fiberskive - PFERD COMBIDISC® - liten - Keramikkorn - Oppspenningssystem CDR - Pris per stk.

Bruksområde
  • Fiberskiven brukes innen verktøy-, form- og modellbygging, i bil-, luftfarts- og romfartsindustrien samt i motor-, beholder- og apparatbygging
  • den er egnet for flate- og kantsliping på dårlig varmeledende materialer som rustfritt stål (INOX), Hastelloy®, Inconel®, titan og støpt aluminium
Beskrivelse
  • Liten fiberskive med forsterket bakside
  • slipeaktive tilsetningsstoffer i slipemiddelet keramikkkorn sørger for en kjøligere sliping, forhindrer tilstopping og sørger for økt slipeeffekt
  • takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel å håndtere, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løsnes med varme, noe som gjør at verktøyskiftet kan skje raskt
  • gjennom oppspenningssystemet CDR har skrueforbindelsen på verktøysiden et utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Typ III, Fastlock-System B og Roll-On
  • gjennom "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutviklingen ved bruk, og arbeidskomforten forbedres
  • vær oppmerksom på at maks. tillatt turtall ikke må overskrides av sikkerhetsmessige årsaker
  • for lang levetid og jevn slipeytelse, vennligst bruk en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Keramikkorn COOL
  • egnet for - rustfritt stål (INOX), Hastelloy®, Inconel®, titan, støpt aluminium
  • Diameter - 50 eller 75 mm
  • Kornstørrelse - 36 til 120
  • anbefalt turtall - 2500 til 13000 min-¹
  • maks. tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Oppspenningssystem - CDR
  • Pakningsenhet - 50 og 100 stk.
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
anbefalt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Diameter Kornstørrelse anbefalt turtall VE Pris eksl. moms
658142778503 CDFR 50 CO-COOL 36 50 mm 36 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 3.160,00
(NOK 31,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658142778505 CDFR 50 CO-COOL 50 50 mm 50 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.750,00
(NOK 27,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658142778508 CDFR 50 CO-COOL 80 50 mm 80 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.690,00
(NOK 26,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658142778512 CDFR 50 CO-COOL 120 50 mm 120 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.690,00
(NOK 26,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658142778703 CDFR 75 CO-COOL 36 75 mm 36 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 2.270,00
(NOK 45,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658142778705 CDFR 75 CO-COOL 50 75 mm 50 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 2.050,00
(NOK 41,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658142778708 CDFR 75 CO-COOL 80 75 mm 80 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.950,00
(NOK 39,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658142778712 CDFR 75 CO-COOL 120 75 mm 120 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.950,00
(NOK 39,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fiberskive, Fiberskive, Fiber-skive, Fiber-skiver, Fiber skive, Fiber skiver, Liten fiberskive, Små fiberskiver, Liten fiberskive, Små fiberskiver, Liten fiberskive, Små fiberskiver, liten fiberskive, små fiberskiver, PFERD fiberskive, PFERD liten fiberskive, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, PFERD slipeskive, Slipemidler, Slipemiddel, Slipemiddel, Slipeark, Slipe-ark, Slipe ark, slipe, Rustfritt stål, Hastelloy®, Inconel®, Titan, Støpt aluminium, Verktøybygging, Maskinbygging, Formbygging, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderbygging, Apparatbygging, CDR, Oppspenningssystem CDR, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Typ III, Fastlock-System B, Roll-On