Fiberrondell for metall, VA skaft-Ø 6mm - Korund NFS 600 - K60 til K240

Bruksområde
  • Fiberrondell med en kombinasjon av fiber og slipevev for bearbeiding av metall og rustfritt stål
  • For bearbeiding av profilerte arbeidsstykker, innvendige flater, trange og vanskelig tilgjengelige steder
Beskrivelse
  • Universelt brukbar på rettslipere, slipemaskiner, benkslipere og bøyelig aksel
  • De vifteformede, radialt anordnede lamellene tilpasser seg arbeidsstykkets kontur
Teknisk informasjon
  • Binding av slipekorn - Kunstharpiks
  • Korntype - Korund
  • Kornstørrelse - K 60 til K 240
  • Skaft - 6 mm
Leveres kun i angitte forpakningsenheter! Priser per forpakningsenhet!
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft
Finhetsgrad
Tillatt turtall
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658431305001
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft50 mm x 30 mm x 6 mm
Finhetsgradgrov
Tillatt turtall15200 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.050,00
(NOK 105,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431305003
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft50 mm x 30 mm x 6 mm
Finhetsgradsvært fin
Tillatt turtall15200 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 127,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658431306001
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft60 mm x 30 mm x 6 mm
Finhetsgradgrov
Tillatt turtall12700 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 127,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431306002
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft60 mm x 30 mm x 6 mm
Finhetsgradmedium
Tillatt turtall12700 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.540,00
(NOK 154,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658431306003
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft60 mm x 30 mm x 6 mm
Finhetsgradsvært fin
Tillatt turtall12700 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 127,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431501001
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft100 mm x 50 mm x 6 mm
Finhetsgradgrov
Tillatt turtall6100 1/min
Forpakningsenhet4 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 317,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431501002
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft100 mm x 50 mm x 6 mm
Finhetsgradmedium
Tillatt turtall6100 1/min
Forpakningsenhet4 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 317,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431501003
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft100 mm x 50 mm x 6 mm
Finhetsgradsvært fin
Tillatt turtall6100 1/min
Forpakningsenhet4 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 317,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431506001
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft60 mm x 50 mm x 6 mm
Finhetsgradgrov
Tillatt turtall12700 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.510,00
(NOK 151,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431506002
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft60 mm x 50 mm x 6 mm
Finhetsgradmedium
Tillatt turtall12700 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.830,00
(NOK 183,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 658431506003
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft60 mm x 50 mm x 6 mm
Finhetsgradsvært fin
Tillatt turtall12700 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.510,00
(NOK 151,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431508001
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft80 mm x 50 mm x 6 mm
Finhetsgradgrov
Tillatt turtall9500 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.890,00
(NOK 189,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431508002
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft80 mm x 50 mm x 6 mm
Finhetsgradmedium
Tillatt turtall9500 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.890,00
(NOK 189,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658431508003
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft80 mm x 50 mm x 6 mm
Finhetsgradsvært fin
Tillatt turtall9500 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.890,00
(NOK 189,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: lamellhjul, Lamellhjul, Lamellhjul, lamellslipeskive, klingspor, sandpapir