Fil - PFERD - knivform - lengde 150 til 200 mm - sveitserhugghugg 0 til 2 - forpakning 12 stk pris per forpakning

Bruksområde
  • Nålefilene brukes til bearbeiding av filigransarbeider.
Beskrivelse
  • Nålefilene er små og hendige filer, spesielt godt egnet for bruk på filigranskomponenter.
  • Filene kan brukes til avgrader, flate- og kantbearbeiding samt til finsliping.
Teknisk informasjon
  • Lengde - 150 til 200 mm
  • Sveitserhugg - 0 til 2
  • Tverrsnitt - 18-4 til 22-5 mm
  • Utførelse - knivform
  • Forpakning - 12 stk
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Lengde
Sveitserhugg
Tverrsnitt
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Lengde Sveitserhugg Tverrsnitt VE Pris eksl. moms
659251931452 870 150 150 mm 0 18 - 4 mm 12 stk
NOK 3.230,00
(NOK 269,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659251934154 870 150 150 mm 2 18 - 4 mm 12 stk
NOK 3.540,00
(NOK 295,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659251931422 870 200 200 mm 0 22 - 5 mm 12 stk
NOK 4.770,00
(NOK 397,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659251934204 870 200 200 mm 2 22 - 5 mm 12 stk
NOK 5.240,00
(NOK 436,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fil, Filer, Nålefil, Nålefiler, Nålefil, Nålefiler, Nålefil, Nålefiler, Nålefil, Nålefiler, Nålefil, Nålefiler, Nålefil, Nålefiler, Nålefil, Nålefiler, PFERD nålefil, PFERD nålefiler, Sveitserhugg, Fil med sveitserhugg, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, Presisjonsfil, Presisjonsfil, Presisjonsfil, PFERD presisjonsfil, PFERD presisjonsfil, Verktøyproduksjon, Jigproduksjon, Maskinteknikk, file, file, Knivform, Fil i knivform, Nålefil i knivform, Kniv, Nålefil i knivform, Presisjonsfil i knivform