Fil - PFERD - normal stiftefil - lengde 150 til 250 mm - hugg 00 til 2 - forpakning 12 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • Stiftefilene brukes til bearbeiding av filigrane arbeidsstykker.
Beskrivelse
  • Stiftefilene er små og hendige filer, som er spesielt godt egnet for bruk på filigrane komponenter.
  • Filene kan brukes til avgrader, flate- og kantbearbeiding samt finpussing.
Teknisk informasjon
  • Utførelse - Stiftefil normal
  • Lengde - 150 til 250 mm
  • Sveitsisk hugg - 00 til 2
  • Tverrsnitt - 5 til 18 x 6 mm
  • Forpakning - 12 stk.
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Lengde
Sveitsisk hugg
Tverrsnitt
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Lengde Sveitsisk hugg Tverrsnitt VE Pris eksl. moms
659211932151 810 150 mm H00 150 mm 00 13 x 4 mm 12 stk.
NOK 2.140,00
(NOK 178,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211932152 810 150 mm H0 150 mm 0 13 x 4 mm 12 stk.
NOK 2.240,00
(NOK 186,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211932154 810 150 mm H2 150 mm 2 13 x 4 mm 12 stk.
NOK 2.470,00
(NOK 205,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211932201 810 200 mm H00 200 mm 00 5 mm 12 stk.
NOK 3.010,00
(NOK 250,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211932202 810 200 mm H0 200 mm 0 5 mm 12 stk.
NOK 3.160,00
(NOK 263,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211932204 810 200 mm H2 200 mm 2 5 mm 12 stk.
NOK 3.450,00
(NOK 287,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211932252 810 250 mm H0 250 mm 0 18 x 6 mm 12 stk.
NOK 4.470,00
(NOK 372,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
659211932254 810 250 mm H2 250 mm 2 18 x 6 mm 12 stk.
NOK 4.890,00
(NOK 407,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fil, Filer, PFERD fil, Stiftefil, Stiftefiler, Stiftefiler, Stiftefil, Stiftefiler, Stiftefil, Stiftefiler, PFERD stiftefil, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, Presisjonsfil, Presisjonsfiler, PFERD presisjonsfil, Tangefil, Tangefiler, Tangefil, Tangefiler, Tangefil, Tangefiler, PFERD tangefil, Oppspenningsverktøy, Verktøybygging, file, normalbred fil, normalbred stiftefil, PFERD, Stiftefil normal