Fischer bolt FBN II - Nominell bordiameter 10 til 12 mm - Materiale stål, forsinket - PE 10 og 20 stk. - Pris per PE

Bruksområde
  • fischer boltekanker, den økonomiske festeløsningen for fleksibel bruk i ikke-sprukket betong.
  • Takket være den lange gjengen og to forankringsdybder er fischer bolteanker FBN II spesielt fleksibelt i bruk. I tillegg til forhåndsmontasje og gjennomstikksmontasje er bolteankeret også egnet for avstandsmontasje. I utførelsen av galvanisk forsinket stål er bolteankeret egnet for rekkverk, kabelbroer og konsoller innendørs.
Beskrivelse
  • Plasser sekskantmutteren i optimal posisjon før montering.
  • Når dreiemomentet påføres, trekkes konusbolten inn i ekspansjonsklipsen og spenner den mot borehullets vegg.
  • Hodepregingen muliggjør enkel kontroll av forankringen.
  • Ved seriemontasje anbefaler vi bruk av bolteanker-setteverktøy FABS.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål, galvanisk forsinket
  • Nominell bordiameter 10 til 12 mm
ETA-godkjenning / Brannmotstandsklasse R 120
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Plugglengde
min. borehullsdybde
maks. nyttelengde
Gjenge
Nøkkelvidde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 92889156512
Utføring
Nominell bordiameter12 mm
Plugglengde196 mm
min. borehullsdybde190 mm
maks. nyttelengde100/115 mm
GjengeM12 x 157 mm
Nøkkelvidde19 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 685,00
(NOK 68,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 92889156612
Utføring
Nominell bordiameter12 mm
Plugglengde216 mm
min. borehullsdybde210 mm
maks. nyttelengde120/135 mm
GjengeM12 x 177 mm
Nøkkelvidde19 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 716,00
(NOK 71,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 92889156712
Utføring
Nominell bordiameter12 mm
Plugglengde236 mm
min. borehullsdybde230 mm
maks. nyttelengde140/155 mm
GjengeM12 x 100 mm
Nøkkelvidde19 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 735,00
(NOK 73,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 92889156812
Utføring
Nominell bordiameter12 mm
Plugglengde256 mm
min. borehullsdybde250 mm
maks. nyttelengde160/175 mm
GjengeM12 x 100 mm
Nøkkelvidde19 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 780,00
(NOK 78,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fischer bolteanker, Bolt, Anker, Fischer, Fischer FBN II, fischer bolteanker FBN II, Ståtanker, Fischer ståtanker