Flat pensel - lys kinabust - bredde 15 til 80 mm - pakning à 12 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Flat pensel er spesielt egnet for løsemiddelbaserte materialer, men også for andre lakksystemer.
Beskrivelse
  • Den flate penselen er stabilisert med kunstbust. Utstyrt med et ulakkert treskaft og en hvitblikk-kappe.
Teknisk informasjon
  • Materiale - lys kinabust
  • Bredde - 15 til 80 mm
  • Pakning - 12 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmengde 12 stykker! Pris per stykke
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Bredde
Tykkelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bredde Tykkelse Bustlengde VE Pris eksl. moms
106301101538 15 mm 7 mm 38 mm 12 stk. per pakning
NOK 410,00
(NOK 34,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106301103038 30 mm 9 mm 38 mm 12 stk. per pakning
NOK 398,00
(NOK 33,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106301104045 40 mm 10 mm 45 mm 12 stk. per pakning
NOK 349,00
(NOK 29,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106301105045 50 mm 10 mm 45 mm 12 stk. per pakning
NOK 548,00
(NOK 45,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106301106045 60 mm 11 mm 45 mm 12 stk. per pakning
NOK 652,00
(NOK 54,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106301107045 70 mm 12 mm 45 mm 12 stk. per pakning
NOK 687,00
(NOK 57,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger
totalt anmeldelser
5.0 fra 5.0 stjerner / 1 Kritikken
Bewertungsübersicht
5 stjerners
(1)
4 stjerners
(0)
3 stjerners
(0)
2 stjerners
(0)
1 stjerners
(0)
Mest positiv vurdering vs. kritisk gjennomgang
Wolfgang Wuhrer
Denne børsten er veldig lett å vaske
Kunde meninger
Wolfgang Wuhrer
23.04.2014
Denne børsten er veldig lett å vaske
søkeord: Storch, Flatpensel, Flatpensel, pensel, kinabust, Kina, kokt, lakkpensel, lakkpensel