Flat pensel - lys kinabust - bredde 20 til 100 mm - forpakning 6 og 12 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • Den flate penselen er spesielt egnet for løsemiddelholdige materialer og også for andre lakksystemer.
Beskrivelse
  • Den flate penselen er utstyrt med syntetisk bust og et blått plastskaft.
Teknisk informasjon
  • Materiale - lys kinabust
  • Bredde - 20 til 100 mm
  • Forpakning - 6 og 12 stk.
  • Pris per forpakning
Minstkjøpmengde 6 eller 12 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Bredde
Tykkelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 106301902040
Utføring
Bredde20 mm
Tykkelse13 mm
Bustlengde40 mm
VE12 stk.
per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 244,00
(NOK 20,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106301903040
Utføring
Bredde30 mm
Tykkelse14 mm
Bustlengde40 mm
VE12 stk.
per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 304,00
(NOK 25,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106301904040
Utføring
Bredde40 mm
Tykkelse15 mm
Bustlengde40 mm
VE12 stk.
per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 429,00
(NOK 35,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106301905046
Utføring
Bredde50 mm
Tykkelse15 mm
Bustlengde46 mm
VE12 stk.
per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 520,00
(NOK 43,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106301906046
Utføring
Bredde60 mm
Tykkelse15 mm
Bustlengde46 mm
VE12 stk.
per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 573,00
(NOK 47,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106301907046
Utføring
Bredde70 mm
Tykkelse15 mm
Bustlengde46 mm
VE12 stk.
per forpakning
Produktsikkerhet
NOK 764,00
(NOK 63,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Flatpensel, Flat pensel, pensel, Kinabust, Kina, lakkpensel, lakkpensel