Flerbruksskruer - 3,5 x 30 til 6,0 x 100 mm - Torx T10 til T25

Bruksområde
  • Flerbruksskruene har Torx-profil og tilbyr varierte bruksområder, som i trekonstruksjoner, plast, samt i betong ved bruk av egnede plugger.
Beskrivelse
  • Deldelgjengen skaper et høyt trykk mellom komponentene som skal sammenføyes og trekker dem tett inntil hverandre. Forsenket hode gjør at skruen kan forsenkes plant med materialet. Dette forhindrer skarpe kanter i materialet og reduserer risikoen for skader.
  • Høyere kraftoverføring gjennom T-profil skruehode
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert
  • Størrelser - 3,5 mm x 30 mm til 6,0 mm x 100 mm
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Størrelse
Innhold
Drev
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928180992000
Utføring
BetegnelseFlerbruksskruer - Torx
Størrelse3,5 mm x 30 mm
Innhold250 stk.
DrevT10
Produktsikkerhet
NOK 42,30
(NOK 0,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928180993000
Utføring
BetegnelseFlerbruksskruer - Torx
Størrelse3,5 mm x 35 mm
Innhold200 stk.
DrevT10
Produktsikkerhet
NOK 42,30
(NOK 0,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928180994000
Utføring
BetegnelseFlerbruksskruer - Torx
Størrelse4,0 mm x 40 mm
Innhold150 stk.
DrevT20
Produktsikkerhet
NOK 46,00
(NOK 0,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928180995000
Utføring
BetegnelseFlerbruksskruer - Torx
Størrelse4,0 mm x 50 mm
Innhold125 stk.
DrevT20
Produktsikkerhet
NOK 46,00
(NOK 0,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928180996000
Utføring
BetegnelseFlerbruksskruer - Torx
Størrelse4,0 mm x 60 mm
Innhold100 stk.
DrevT20
Produktsikkerhet
NOK 46,00
(NOK 0,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928180998000
Utføring
BetegnelseFlerbruksskruer - Torx
Størrelse5,0 mm x 80 mm
Innhold50 stk.
DrevT25
Produktsikkerhet
NOK 46,00
(NOK 0,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928180999000
Utføring
BetegnelseFlerbruksskruer - Torx
Størrelse6,0 mm x 100 mm
Innhold20 stk.
DrevT25
Produktsikkerhet
NOK 40,50
(NOK 2,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Flerbruksskruer, Universalskruer, Treskruer, Skruer, Torx, Stjernespor, Spax-skruer, Sponplateskruer, BGS technic