Flettverksgjerdebeslag - L-form - antall hull 2 - skrue-Ø 4 mm - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Flettverksgjerdebeslagene egner seg for bruk i industri, håndverk og privatboliger.
Beskrivelse
  • Flettverksgjerdebeslagene er L-formede og har 2 skruehull.
Teknisk informasjon
  • Egenskaper - L-form
  • Skruehull - 2 (Ø 4 mm)
  • Pris per pakkenhet
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Type
A
B
C
Materialtykkelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type A B C Materialtykkelse VE Pris eksl. moms
38243x23211949 galvanisert 32 mm 30 mm 38 mm 1,8 mm 40 stk (10 esker à 4 stk)
NOK 490,00
(NOK 12,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x230872 galvanisert 32 mm 30 mm 32 mm 1,8 mm 80 stk (4 x 20 stk, i PROFI-PAKKE)
NOK 464,00
(NOK 5,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x211949 galvanisert 32 mm 30 mm 38 mm 1,8 mm 100 stk
NOK 395,00
(NOK 3,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x212724 Rustfritt stål (V2A) 32 mm 30 mm 38 mm 1,8 mm 25 stk
NOK 444,00
(NOK 17,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x230902 varmgalvanisert 35 mm 30 mm 40 mm 2 mm 100 stk
NOK 757,00
(NOK 7,57 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x380201 Rustfritt stål (V2A) 32 mm 30 mm 38 mm 2 mm 40 stk (10 esker à 4 stk)
NOK 1.870,00
(NOK 46,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x673495 Rustfritt stål (V2A) 32 mm 30 mm 38 mm 1,8 mm 48 stk (4 à 12 stk)
NOK 837,00
(NOK 17,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Flettverksgjerdebeslag, Gjerdebeslag, Beslag Vormann, Gjerdebeslag Vormann, Gjerdebeslag galvanisert, Gjerdebeslag L-form, Flettverksgjerdebeslag L-form, Flettverksgjerdebeslag varmgalvanisert, Flettverksgjerdebeslag galvanisert, Vormann, Gjerdebånd, Gjerdebånd