Fullgjengeskrue PowerFull II - Sylinderhode - Ø 6,0 til 10,0 mm - Lengde 100 til 600 mm - Torx-spor - PK 25 til 100 stk - Pris per PK

Bruksområde
  • PowerFull II fullgjengeskrue er ideell for et bredt spekter av bruksområder med konstruksjonstømmer, som hoved-/bjelkeforbindelser, sperre-/remforbindelser, forsterkning av utsparinger, gjennomføringer, bjelkeforsterkninger, tverrstrekkforsterkning, koplingsremmer, opplagerforsterkning / tverrtrykksforsterkning, feste av svalehalebeslag, takisolering, rehabilitering av gamle bjelker, opplagerbjelker, elementforbindelser i bindingsverk samt stålplate-treforbinder.
  • Skruen er normtilpasset for heltre av nåletre i styrkeklassene C14 - C40, heltre av bøk, ask eller eik med forboring, limtre i minst styrkeklasse GL24c, limtre av bøk, ask eller eik med forboring, finertre (LVL), bjelkelimtre (duo- og triobjelker), massivtre (KL-tre) samt konstruksjonsbøk med forboring.
Beskrivelse
  • PowerFull II fullgjengeskrue er produsert av stål og er både galvanisk forsinket og blåpassivert.
  • Den innovative spissgeometrien sørger for rask innskruing og redusert tendens til splitting.
  • Sylinderhodet med ekstra fresefletter kan Skrukoblinger slik at det flukter med overflaten, eller senkes dypt ned i treverket med et langt bit. Det forhindrer dessuten skader på komponentene ved utriving.
  • Den nye skrugeometrien forbedrer tekniske verdier som uttrekksstyrke og innskruingsmoment.
  • Takket være spissgeometrien (nålespiss) kan skruen enkelt settes inn selv under ekstreme forhold. Dette forenkler for eksempel skråinnskruing og reduserer splitting av underlaget. Skruen med 10 mm gjengediameter har en borespiss som gir en forboreffekt, sørger for at den lange skruen ikke vandrer, og reduserer splitting ytterligere.
  • Takket være den unike kjernefresegeometrien er det mulig med små akse- og kantavstander samt høye belastninger.
  • PowerFull II er godkjent for bruk i løvtre i tillegg til vanlig nåletre. ETA-21/0751-godkjenningen sørger for ekstra sikkerhet.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
  • Overflatebehandling - galvanisk forsinket, blåpassivert
  • Gjengetype - Fullgjenge
  • Hodeform - Sylinderhode
  • Godkjenning - ETA-21/0751
  • Gjengediameter - 6,0 til 10,0 mm
  • Hodediameter - 8,6 til 12,5 mm
  • Lengde - 100 til 600 mm
  • Gjengelengde - 88 til 580 mm
  • Spor - Innvendig stjerne TX30, TX40 eller TX50
  • PK - 25 til 100 stk
  • Pris per PK
Gjennomføring (26)
avgrensning utvalg
Gjenge-Ø
Hode-Ø
Lengde
Gjengelengde
Spor
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Gjenge-Ø Hode-Ø Lengde Gjengelengde Spor VE Pris eksl. moms
928156295400 6,0 mm 8,6 mm 100 mm 88 mm TX30 100 stk
NOK 319,96
(NOK 3,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,96
Produktsikkerhet
928156295500 6,0 mm 8,6 mm 120 mm 108 mm TX30 100 stk
NOK 403,37
(NOK 4,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 21,37
Produktsikkerhet
928156295600 6,0 mm 8,6 mm 140 mm 128 mm TX30 100 stk
NOK 513,20
(NOK 5,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 27,20
Produktsikkerhet
928156295700 6,0 mm 8,6 mm 160 mm 148 mm TX30 100 stk
NOK 664,20
(NOK 6,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 35,20
Produktsikkerhet
928156295800 6,0 mm 8,6 mm 180 mm 168 mm TX30 100 stk
NOK 861,67
(NOK 8,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 45,67
Produktsikkerhet
928156295900 6,0 mm 8,6 mm 200 mm 188 mm TX30 100 stk
NOK 1.056,12
(NOK 10,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 56,12
Produktsikkerhet
928156296000 8,0 mm 10,7 mm 160 mm 141 mm TX40 50 stk
NOK 535,39
(NOK 10,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 28,39
Produktsikkerhet
928156296100 8,0 mm 10,7 mm 180 mm 161 mm TX40 50 stk
NOK 656,80
(NOK 13,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,80
Produktsikkerhet
928156296200 8,0 mm 10,7 mm 200 mm 181 mm TX40 50 stk
NOK 777,21
(NOK 15,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 41,21
Produktsikkerhet
928156296300 8,0 mm 10,7 mm 220 mm 201 mm TX40 50 stk
NOK 922,96
(NOK 18,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 48,96
Produktsikkerhet
928156296400 8,0 mm 10,7 mm 240 mm 221 mm TX40 50 stk
NOK 1.054,93
(NOK 21,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 55,93
Produktsikkerhet
928156296500 8,0 mm 10,7 mm 260 mm 241 mm TX40 50 stk
NOK 1.193,38
(NOK 23,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 63,38
Produktsikkerhet
928156296600 8,0 mm 10,7 mm 280 mm 261 mm TX40 50 stk
NOK 1.320,03
(NOK 26,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 70,03
Produktsikkerhet
928156296700 8,0 mm 10,7 mm 300 mm 281 mm TX40 50 stk
NOK 1.446,67
(NOK 28,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 76,67
Produktsikkerhet
928156296800 8,0 mm 10,7 mm 350 mm 331 mm TX40 50 stk
NOK 1.879,68
(NOK 37,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 99,68
Produktsikkerhet
928156296900 8,0 mm 10,7 mm 400 mm 381 mm TX40 50 stk
NOK 2.206,75
(NOK 44,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 116,75
Produktsikkerhet
928156297000 10,0 mm 12,5 mm 300 mm 280 mm TX50 25 stk
NOK 1.172,31
(NOK 46,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 62,31
Produktsikkerhet
928156297100 10,0 mm 12,5 mm 320 mm 300 mm TX50 25 stk
NOK 1.277,86
(NOK 51,11 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 67,86
Produktsikkerhet
928156297200 10,0 mm 12,5 mm 340 mm 320 mm TX50 25 stk
NOK 1.362,19
(NOK 54,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 72,19
Produktsikkerhet
928156297300 10,0 mm 12,5 mm 360 mm 340 mm TX50 25 stk
NOK 1.488,91
(NOK 59,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 78,91
Produktsikkerhet
928156297400 10,0 mm 12,5 mm 380 mm 360 mm TX50 25 stk
NOK 1.604,84
(NOK 64,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 84,84
Produktsikkerhet
928156297500 10,0 mm 12,5 mm 400 mm 380 mm TX50 25 stk
NOK 2.101,70
(NOK 84,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 111,70
Produktsikkerhet
928156297600 10,0 mm 12,5 mm 450 mm 430 mm TX50 25 stk
NOK 2.534,38
(NOK 101,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 134,38
Produktsikkerhet
928156297700 10,0 mm 12,5 mm 500 mm 480 mm TX50 25 stk
NOK 3.020,26
(NOK 120,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 160,26
Produktsikkerhet
928156297800 10,0 mm 12,5 mm 550 mm 530 mm TX50 25 stk
NOK 3.558,59
(NOK 142,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 188,59
Produktsikkerhet
928156297900 10,0 mm 12,5 mm 600 mm 580 mm TX50 25 stk
NOK 4.245,32
(NOK 169,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 225,32
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fullgjengeskrue, Fullgjengeskrue, Gjengeskrue, Stålskrue, Treskrue, Skrue, Skruer, PowerFull, Power Full, PowerFull II, Power Full II, Forbindelsesteknikk, Festeteknikk, Sylinderhode