Gipskartondybel GKM - av metall - med/uten skrue - dybellengde 31 mm - forpakning 100 stk.

Bruksområde
  • Gipskartondybelen GKM er egnet for sikker og rask montering av lamper, elektroinstallasjoner og interiørartikler.
Beskrivelse
  • Dybelen skrus inn i gipsplater slik at den ligger plant med overflaten, enten for hånd eller med batteridrevet drill i forstikksmontering. Ved enkel gipsplate er forboring ikke nødvendig.
  • Ved gipsfiberplater og doble gipsplater må det bores med 8 mm bor.
  • Utgaven med skrue leveres komplett med sponplateskruer med forsenket hode.
Teknisk informasjon
  • Dybellengde - 31 mm
  • min. tykkelse frem til første bærelag - 35 mm
  • Forpakning - 100 stk.
  • Materiale - Metall
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Utførelse
maks. tykkelse på påbyggingsdel
Skruedimensjon
Drev
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928802455600
Utføring
Utførelseuten skrue
maks. tykkelse på påbyggingsdel-
Skruedimensjon4,0 - 5,0 x lengde
Drev-
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 593,92
(NOK 5,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 29,92
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928804043200
Utføring
Utførelsemed skrue
maks. tykkelse på påbyggingsdel12 mm
Skruedimensjon4,5 x 35 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 900,36
(NOK 9,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 45,36
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804043400
Utføring
Utførelsemed skrue
maks. tykkelse på påbyggingsdel27 mm
Skruedimensjon4,5 x 50 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 968,79
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 48,79
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, , dybel, elektro-fester, elektro-feste, fischer festeteknikk, fischer dybel, gipskartondybel gkm, gipskartondybel, dybel