Gipsplateskrue med fingjenger FSN-TPDM - Gjenge Ø 3,5 mm - Stjerne PH2 - Fosfatisert - PK 1000 stk

Bruksområde
  • fischer gipsplateskrue med fingjenger, båndet FSN-TPDM, skaper raske og sikre forbindelser ved montering av gipsplater og gipsfiberplater på trestendere eller opptil 0,7 mm tykke metallprofiler, samt ved sammenføyning av metallprofiler.
Beskrivelse
  • Gipsplateskruen med fingjenger FSN-TPDM er herdet og fosfatisert.
  • Trompethode
Teknisk informasjon
  • Drev - Stjerne PH2
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde/fullgjenge
Pakningsinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Gjenge Ø Lengde Gjengelengde/fullgjenge Pakningsinnhold Pris eksl. moms
928104060310 3,5 mm 25 mm 20 mm 1000 stk
NOK 447,72
(NOK 0,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,72
Produktsikkerhet
928166508801 3,5 mm 35 mm 30 mm 1000 stk
NOK 493,13
(NOK 0,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 26,13
Produktsikkerhet
928166508901 3,5 mm 35 mm 30 mm 1000 stk
NOK 535,41
(NOK 0,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 28,41
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Fischer, Klaus Fischer, Fischer Befestigungssysteme, Gipsplateskrue med fingjenger FSN-TPDM, FSN-TPDM, Fischer gipsplateskrue, FSN-TPDM, Gipsplateskrue med fingjenger, Gipsplateskrue med båndede fingjenger, Fischer Befestigungssysteme