Gipsskruer med fin gjenge og borespiss FSN-TPBM - Gjenge Ø 3,5 mm - Stjernespor PH2 - Fosfatert - Pakke à 1000 stk

Bruksområde
  • fischer gipsskruer med fin gjenge og borespiss, belteført FSN-TPBM F gir raske og sikre forbindelser ved montering av gipsplater og gipsfiberplater på trestendere eller inntil 2 mm tykke metallprofiler, samt ved sammenføyning av metallprofiler.
Beskrivelse
  • Gipsskruen med fin gjenge og borespiss FSN-TPBM er herdet og fosfatert.
  • Trompethode
Teknisk informasjon
  • Drev - Stjernespor PH2
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde/Helgjenge
Forpakningsinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928104061301
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde/Helgjenge20 mm
Forpakningsinnhold1000 stk
Produktsikkerhet
NOK 525,87
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 27,87
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166509301
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde/Helgjenge20 mm
Forpakningsinnhold1000 stk
Produktsikkerhet
NOK 604,03
(NOK 0,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,03
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166509401
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde/Helgjenge40 mm
Forpakningsinnhold1000 stk
Produktsikkerhet
NOK 656,84
(NOK 0,66 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,84
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Gipsskrue med fin gjenge og borespiss FSN-TPB, Gipsskrue, Gipsskrue med fin gjenge, Fischer gipsskrue, Fischer festesystemer, Fischer skruer