Hengsel - DIN 7954 B - rullet - halvbred - elforsinket - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Halvbred
  • elforsinket
  • Rullet
  • Med naglet stift
Teknisk informasjon
  • DIN 7954 B
Gjennomføring (12)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Skruehull
Stift
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse) Skruehull Stift VE Pris eksl. moms
000502025Zxx 25 x 22 x 0,8 mm 4 (Ø 2 mm) Messingstift, naglet 50 stk
NOK 428,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000502030Zxx 30 x 26 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 50 stk
NOK 444,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000502040Zxx 40 x 32 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) Messingstift, naglet 50 stk
NOK 477,00
(NOK 9,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000402040ZLx 40 x 32 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) Jernstift, naglet 1000 stk
NOK 8.880,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000502050Zxx 50 x 39 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, naglet 20 stk
NOK 121,00
(NOK 6,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000402050ZLx 50 x 39 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) Jernstift, naglet 500 stk
NOK 5.590,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000502060Zxx 60 x 46 x 1,4 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, naglet 20 stk
NOK 257,00
(NOK 12,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000402060ZLx 60 x 46 x 1,4 mm 6 (Ø 3 mm) Jernstift, naglet 250 stk
NOK 3.370,00
(NOK 13,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000502070Zxx 70 x 51 x 1,4 mm 6 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk
NOK 329,00
(NOK 16,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000502080Zxx 80 x 58 x 1,5 mm 6 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk
NOK 354,00
(NOK 17,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000502090Zxx 90 x 63 x 1,5 mm 6 (Ø 3,5 mm) Messingstift, naglet 20 stk
NOK 467,00
(NOK 23,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
000502100Zxx 100 x 72 x 1,6 mm 8 (Ø 4,0 mm) Messingstift, naglet 20 stk
NOK 583,00
(NOK 29,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsel DIN 7954 B, DIN 7954 B, Beslag, Beslag hengsel, Forbinder, Hengsel rullet, Hengsel halvbred, halvbredt hengsel, Hengsel elforsinket, Hengsel med messingstift, Hengsel med jernstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, 000502025Z Vormann, 000502030Z Vormann, 000502040Z Vormann, 000402040ZL Vormann, 000502050Z Vormann, 000402050ZL Vormann, 000502060Z Vormann, 000402060ZL Vormann, 000502070Z Vormann, 000502080Z Vormann, 000402080ZL Vormann, 000502090Z Vormann, 000502100Z Vormann, Vormann, Dørhengsle, Hengsle, Dørhengsle