Hengsel - DIN 7954 C - rullet - kantig - galvanisert - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengselet egner seg for bruk i industri, håndverk og hjemmebruk.
Beskrivelse
  • Hengselet er utstyrt med følgende egenskaper:
  • Kantig
  • Rullet
  • Med naglet stift
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert
  • DIN 7954 C
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (20)
avgrensning utvalg
Mål (lengde x bredde x tykkelse)
Skruehull
Stift
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 092055000xxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)25 x 25 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 242,00
(NOK 24,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000503025Zxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)25 x 25 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 9,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000403025ZLx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)25 x 25 x 0,8 mm
Skruehull4 (Ø 2 mm)
StiftJernstift, naglet
VE1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 8.880,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 092056000xxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)30 x 30 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 135,00
(NOK 13,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000403030ZLx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)30 x 30 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftJernstift, naglet
VE1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 8.880,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 092057000xxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)40 x 40 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 148,00
(NOK 14,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000503040Zxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)40 x 40 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 559,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000403040ZLx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)40 x 40 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftJernstift, naglet
VE1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 9.870,00
(NOK 9,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 092058000xxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)50 x 50 x 1,2 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 183,00
(NOK 18,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000403050ZLx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)50 x 50 x 1,2 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftJernstift, naglet
VE500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 6.090,00
(NOK 12,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000503030Zxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)30 x 30 x 0,9 mm
Skruehull4 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 510,00
(NOK 10,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000503050Zxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)50 x 50 x 1,2 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 257,00
(NOK 12,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000503060Zxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)60 x 60 x 1,4 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 329,00
(NOK 16,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000403060ZLx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)60 x 60 x 1,4 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
StiftJernstift, naglet
VE200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.090,00
(NOK 15,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000503070Zxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)70 x 70 x 1,4 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 355,00
(NOK 17,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000503080Zxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)80 x 80 x 1,5 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 399,00
(NOK 19,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000403080ZLx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)80 x 80 x 1,5 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
StiftJernstift, naglet
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.140,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000503090Zxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)90 x 90 x 1,5 mm
Skruehull8 (Ø 4 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 559,00
(NOK 27,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 000503100Zxx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)100 x 100 x 1,6 mm
Skruehull8 (Ø 4 mm)
StiftMessingstift, naglet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 711,00
(NOK 35,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 000403100ZLx
Utføring
Mål (lengde x bredde x tykkelse)100 x 100 x 1,6 mm
Skruehull8 (Ø 4 mm)
StiftJernstift, naglet
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.520,00
(NOK 35,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsel DIN 7954 C, DIN 7954 C, Beslag, Beslag hengsel, Kobling, Hengsel rullet, Hengsel kantig, Hengsel galvanisert, Hengsel med messingstift, Hengsel med jernstift, Hengsel med naglet stift, Hengsler, Hengselsett, 092055000 Vormann, 000503025Z Vormann, 000403025ZL Vormann, 092056000 Vormann, 000403030ZL Vormann, 092057000 Vormann, 000503040Z Vormann, 000403040ZL Vormann, 092058000 Vormann, 000403050ZL Vormann, 000503030Z Vormann, 000503050Z Vormann, 000503060Z Vormann, 000403060ZL Vormann, 000503070Z Vormann, 000403070ZL Vormann, 000503080Z Vormann, 000403080ZL Vormann, 000503090Z Vormann, 000503100Z Vormann, 000403100ZL Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel