Hengsel - rullet - bred - rustfritt stål - pris per forpakning

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Med naglet stift i rustfritt stål
Teknisk informasjon
  • Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x020312
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)30 x 45 x 1 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.810,00
(NOK 36,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020329
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)40 x 60 x 0,9 mm
Skruehull6 (Ø 3 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 763,00
(NOK 38,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020336
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)50 x 75 x 1,2 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 421,00
(NOK 42,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 38240x020343
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)60 x 90 x 1,2 mm
Skruehull8 (Ø 3,5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 467,00
(NOK 46,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020367
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)80 x 120 x 1,5 mm
Skruehull8 (Ø 4 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 793,00
(NOK 79,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Beslag, Beslag hengsel, Forbinder, Hengsel rullet, Hengsel bred, Hengsel rustfritt, Hengsel rustfritt stål, Hengsel med, Hengsel med stift i rustfritt stål, Hengsel med naglet stift, Hengsel DIN 17440, Hengsel 1.4301, Hengsler, Hengselsett, Hengsel med skruer, 010504030 Vormann, 010504040 Vormann, 010504050 Vormann, 010504060 Vormann, 010504080 Vormann, Vormann, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel