Hengsel - rullet - kraftig - halvbred - forsinket - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Hengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Halvbred
  • Forsinket
  • Rullet
Teknisk informasjon
  • Med gjennomtrykket ledd
  • Med løs knottstift i messing
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x050234
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)38 x 37 x 1,4 mm
Skruehull4 (Ø 3 mm)
VE24 stk
Produktsikkerhet
NOK 474,00
(NOK 19,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050241
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)50 x 38 x 1,5 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE24 stk
Produktsikkerhet
NOK 474,00
(NOK 19,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050258
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)63 x 42 x 1,5 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
VE24 stk
Produktsikkerhet
NOK 568,00
(NOK 23,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050265
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)75 x 50 x 1,6 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
VE24 stk
Produktsikkerhet
NOK 663,00
(NOK 27,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x050272
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)100 x 73 x 2 mm
Skruehull8 (Ø 4,5 mm)
VE12 stk
Produktsikkerhet
NOK 608,00
(NOK 50,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Vormann-hengsel, Rullet hengsel, Kraftig hengsel, Hengsel med messingstift, Hengsler, Halvbredt hengsel, Forsinket hengsel, 000612040Z Vormann, 000612050Z Vormann, 000612060Z Vormann, 000612075Z Vormann, 000612100Z Vormann, Vormann, Hengsler, Dørhengsle, Hengsle, Dørhengsel