Bruksområde
- Hengsel til universell bruk
- Slått
- DIN 56923
| fra NOK 3.270,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
| Dimensjoner (A x B x tykkelse) | 45 x 70 x 3 mm |
| Skruehull | 8 (4,5 mm diameter) |
| Type | jern blank |
| Forpakning | 50 stykker |
| Dimensjoner (A x B x tykkelse) | 50 x 50 x 2,5 mm |
| Skruehull | 6 (4,5 mm diameter) |
| Type | jern Blank |
| Forpakning | 50 stykker |
| Dimensjoner (A x B x tykkelse) | 50 x 100 x 3 mm |
| Skruehull | 6 (4,5 mm diameter) |
| Type | jern Blank |
| Forpakning | 50 stykker |
| Dimensjoner (A x B x tykkelse) | 60 x 60 x 3 mm |
| Skruehull | 6 (4,5 mm diameter) |
| Type | jern Blank |
| Forpakning | 50 stykker |
| Dimensjoner (A x B x tykkelse) | 60 x 90 x 3 mm |
| Skruehull | 8 (4,5 mm diameter) |
| Type | jern Blank |
| Forpakning | 50 stykker |
| Dimensjoner (A x B x tykkelse) | 60 x 120 x 3 mm |
| Skruehull | 8 (4,5 mm diameter) |
| Type | jern Blank |
| Forpakning | 50 stykker |
| Dimensjoner (A x B x tykkelse) | 70 x 55 x 3 mm |
| Skruehull | 6 (4,5 mm diameter) |
| Type | jern Blank |
| Forpakning | 50 stykker |
| Dimensjoner (A x B x tykkelse) | 70 x 55 x 3 mm |
| Skruehull | 6 (4,5 mm diameter) |
| Type | jern blank |
| Forpakning | 20 stk |
| Dimensjoner (A x B x tykkelse) | 80 x 120 x 3 mm |
| Skruehull | 10 (4,5 mm diameter) |
| Type | jern Blank |
| Forpakning | 20 stk |