Hulldekkeanker FHY - stål elforsinket eller rustfritt - gjenger M6 til M12 - nominell bordiameter 10 til 18 mm - pakningsenhet 20 til 50 stk. - pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Hulldekkeanker FHY er ideelt for forankring av f.eks. rørledninger, kabelbaner, ventilasjonskanaler, sprinkleranlegg, nedhengte himlinger, konsoller samt stål- eller trekonstruksjoner i hulldekker av forspent betong. Det kan brukes både innendørs og utendørs. Takket være ankerets virkeprinsipp kan FHY brukes både i hulrom og i massive materialer, inntil 5 cm fra spennståltråden.
Beskrivelse
  • Hulldekkeanker FHY er tilgjengelig i elforsinket stål eller rustfritt stål. Det har innvendige gjenger. Ved forhåndsmontering settes FHY ganske enkelt inn i borehullet for hånd, og kan deretter drives inn med en hammer til det flukter med overflaten. Den pregede kanten forhindrer at ankerhylsen glir for dypt inn i hulrommet. Den enkle og komfortable monteringen gir en enorm tidsbesparelse. Takket være den optimerte geometrien minimeres anleggsenergien, noe som muliggjør bruk på steder med svært begrenset plass. For optimal tilpasning til den enkelte bruk kan standard skruer eller gjengestenger benyttes takket være de metriske innvendige gjengene. Hulldekkeankeret har godkjenningene ETA-21/0857 og DoP nr. 0302.
Teknisk informasjon
  • Materiale - elforsinket stål eller rustfritt stål
  • Innvendige gjenger - M6 til M12
  • Nominell bordiameter - 10 til 18 mm
  • Min. boredybde - 50 til 70 mm
  • Min. innskruingsdybde - 37 til 55 mm
  • Emballasjevariant - eske
  • Pakningsenhet - 20 til 50 stk.
  • Pris per pakningsenhet
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Materiale
Gjenger
Nominell bordiameter
min. boredybde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928800566667
Utføring
MaterialeStål elforsinket
GjengerM6
Nominell bordiameter10 mm
min. boredybde50 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.892,75
(NOK 37,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 172,75
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800566668
Utføring
MaterialeStål elforsinket
GjengerM8
Nominell bordiameter12 mm
min. boredybde60 mm
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.429,96
(NOK 57,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 129,96
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800566669
Utføring
MaterialeStål elforsinket
GjengerM10
Nominell bordiameter16 mm
min. boredybde65 mm
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.551,29
(NOK 77,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 141,29
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800566670
Utføring
MaterialeStål elforsinket
GjengerM12
Nominell bordiameter18 mm
min. boredybde70 mm
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.343,26
(NOK 93,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 213,26
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800566671
Utføring
MaterialeStål rustfritt
GjengerM6
Nominell bordiameter10 mm
min. boredybde50 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.229,50
(NOK 64,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 339,50
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800566672
Utføring
MaterialeStål rustfritt
GjengerM8
Nominell bordiameter12 mm
min. boredybde60 mm
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.424,59
(NOK 96,98 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 254,59
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800566673
Utføring
MaterialeStål rustfritt
GjengerM10
Nominell bordiameter16 mm
min. boredybde65 mm
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.229,45
(NOK 161,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 339,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800566674
Utføring
MaterialeStål rustfritt
GjengerM12
Nominell bordiameter18 mm
min. boredybde70 mm
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.956,38
(NOK 238,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 626,38
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Avstandsinfeste, Festesystemer, Festeteknikk, Plugg, Elektro-feste, Elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, Stålanker, Øyeinnfesting, Hulldekkeanker FHY, Hulldekkeanker, FHY, fischer FHY, FHY M6, FHY M8, FHY M10, FHY M12, FHY M6 R, FHY M8 R, FHY M10 R, FHY M12 R, Hulldekkeanker rustfritt