Innfestingssystem Steckfix plus - Material nylon - Borehull-Ø 6 mm

Bruksområde
  • Steckfix SF plus er egnet for festing av enkelte elektriske kabler, kabelbunter, fleksible rør og stive plastisolasjonsrør
  • egner seg for følgende byggematerialer: betong, pimpstein, kalksandstein, naturstein med tett struktur og massiv tegl
Beskrivelse
  • Pluggfestet settes inn i borehullet uten behov for ekstra skrue og fester ledningen direkte til underlaget
  • Takket være kileeffekten til låsehaken sitter Steckfix plus av seg selv i borehullet
  • Før bøylen på ledningssløyfen LS jevnt inn i borehullet slik at tennene griper tak
Teknisk informasjon
  • Anbefalt belastning ledningssløyfe - opptil 6 kg
  • Anbefalt belastning tvilling- enkelklemme - opptil 11 kg
  • Borehulldiameter - 6 mm
  • Temperaturbestandighet i montert tilstand: -20 °C til +80 °C
  • Materiale - nylon
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
min. borehulldybde
Salgsenhet
Spennvidde
Utførelse
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 857805815500
Utføring
min. borehulldybde6 mm
Salgsenhet100 stk.
Spennvidde3 - 13 mm
UtførelseLedningsklemme
Produktsikkerhet
NOK 472,56
(NOK 4,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,56
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857805815600
Utføring
min. borehulldybde50 mm
Salgsenhet100 stk.
Spennvidde8 - 28 mm
UtførelseLedningsklemme
Produktsikkerhet
NOK 652,89
(NOK 6,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,89
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857805815700
Utføring
min. borehulldybde6 mm
Salgsenhet100 stk.
Spennvidde20 - 40 mm
UtførelseLedningsklemme
Produktsikkerhet
NOK 823,88
(NOK 8,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 28,88
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857804815100
Utføring
min. borehulldybde40 mm
Salgsenhet100 stk.
Spennvidde3 - 12 mm
UtførelseEnkelklemme
Produktsikkerhet
NOK 638,41
(NOK 6,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,41
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857804815202
Utføring
min. borehulldybde50 mm
Salgsenhet100 stk.
Spennvidde10 - 25 mm
UtførelseEnkelklemme
Produktsikkerhet
NOK 740,99
(NOK 7,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,99
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857805818300
Utføring
min. borehulldybde6 mm
Salgsenhet100 stk.
Spennvidde15 - 31 mm
UtførelseEnkelklemme
Produktsikkerhet
NOK 870,53
(NOK 8,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 30,53
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857805818400
Utføring
min. borehulldybde6 mm
Salgsenhet100 stk.
Spennvidde3 - 21 mm
UtførelseTvillingklemme
Produktsikkerhet
NOK 505,75
(NOK 5,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,75
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857804816100
Utføring
min. borehulldybde6 mm
Salgsenhet100 stk.
Spennvidde10 - 25 mm
UtførelseTvillingklemme
Produktsikkerhet
NOK 924,44
(NOK 9,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,44
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857804816200
Utføring
min. borehulldybde40 mm
Salgsenhet100 stk.
Spennvidde15 - 31 mm
UtførelseTvillingklemme
Produktsikkerhet
NOK 891,29
(NOK 11,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 31,29
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsfesting, festesystemer, festeteknikk, kjemisk festing, isolasjonsfesting, plugg, elektro-fester, elektrofesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, hulromsfesting, lim, langskaftplugg, sanitærfester, sanitærfesting, tunglastfesting, øyefesting, steckfix plus, ls/es/zs, festesystem steckfix, rørfestesystemer, fischer festesystem, innfesting for rør og ledninger, rørfesting, ledningsfesting, tvillingklemme, enkelklemme, ledningsklemme, fischer tvillingklemme, fischer enkelklemme, fischer ledningsklemme