Justerbar vinkel - stål - innfelt på innsiden - materialtykkelse 1 mm - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Den justerbare vinkelen er egnet for bruk i industri, håndverk og hobbyprosjekter.
Beskrivelse
  • Hullene er innfelt på innsiden.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Materialtykkelse - 1 mm
  • Skruehull - 3 (Ø 4 mm)
  • Pris per pakkenhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Type
Mål A
Mål B
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38245x250054
Utføring
Typebrun
Mål A26 mm
Mål B30 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 9,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x251037
Utføring
Typesvart
Mål A25 mm
Mål B30 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 9,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x250658
Utføring
Typemessingbelagt
Mål A26 mm
Mål B30 mm
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 11,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200110
Utføring
Typehvit
Mål A26 mm
Mål B30 mm
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 238,00
(NOK 9,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201940
Utføring
Typegalvanisert
Mål A25 mm
Mål B30 mm
VE72 stk. (6 x 12 stk.), i PROFF-PAKKE
Produktsikkerhet
NOK 616,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 5 uker
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Justerbar vinkel, Justerbar vinkel, Justerbar vinkel Vormann, Justerbar vinkel innfelt på innsiden, Justerbar vinkel galvanisert, Justerbar vinkel hvit, Justerbar vinkel brun, Justerbar vinkel svart, Justerbar vinkel messingbelagt, 000165025B Vormann, 000165025S Vormann, 000165025V Vormann, 000165025W Vormann, 000174002ZP Vormann, Vormann, justerbar vinkel, justerbar hjørnevinkel, justerbare hjørnebeslag