Kabelbøyle Steckfix plus - Mål langhull 6 x 10 mm - Materiale nylon

Bruksområde
  • Steckfix plus kabelbøyle er beregnet for festing av flere kabler eller enkeltkabler
  • egnet for bruk i byggematerialer som betong, pimpstein, kalksandstein, naturstein med tett struktur og massiv tegl
Beskrivelse
  • Kablene klemmes fast under bøylene, og det er enkelt å legge til flere kabler også etter installasjon
  • Steckfix kabelbøyle er tilpasset for festing med plugg SD eller spikerplugg N6
  • Steckfix plus SD settes direkte inn i borehullet uten behov for ekstra skrue
  • spikerpluggen N ekspanderer når spikeren slås inn og holder ved hjelp av presset mot borehullets vegg
Teknisk informasjon
  • Temperaturbestandighet: -20°C til +80°C
  • Mål langhull (B x L) - 6 x 10 mm
  • Materiale - Nylon
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Borehull
min. boredybde
Mål (a x b)
maks. antall ledninger
Salgsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Borehull min. boredybde Mål (a x b) maks. antall ledninger Salgsenhet Pris eksl. moms
928804817101 6 mm 35 mm 15 x 133 mm 8 ledninger NYM 3 x 1,5 50 stk.
NOK 661,20
(NOK 13,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,20
Produktsikkerhet
928804817200 6 mm 35 mm 15 x 230 mm 16 ledninger NYM 3 x 1,5 25 stk.
NOK 585,53
(NOK 23,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 20,53
Produktsikkerhet
9288058135 - - 15 x 133 mm 8 ledninger NYM 3 x 1,5 50 stk.
NOK 550,31
(NOK 11,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,31
Produktsikkerhet
9288058136 - - 15 x 230 mm 16 ledninger NYM 3 x 1,5 50 stk.
NOK 1.057,11
(NOK 21,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 37,11
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsfesting, festesystemer, festeteknikk, kjemisk festing, tetningsmidler, isolasjonsfesting, plugg, elektro-fester, elektrofesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, hulromsfesting, installasjonssystemer, lim, karmplugg, steckfix plus kabelbøyle, kabelbøyle, fischer kabelbøyle, sfplus kb 8, sfplus kb 16, kb 8, kb 16, fischer sfplus kb 8, fischer sfplus kb 16, fischer kb 8, fischer kb 16